Olek E-330 - to, że jest niezbyt uroczy a wybór obiektywów jest skromny to fakt. Ale liczy się to jakie aparat robi zdjęcia. Ja nie jestem onanistą sprzętowym, nie uganiam się za pikselami, wolę rozwiązania ułatwiające życie z aparatem a takim niewątpliwie jest filtr przeciwkurzowy.
P.S.
Olympus ma najlepsze szkła kitowe, polecam poniższą lekturę:
http://www.photozone.de/8Reviews/index.html
http://www.photozone.de/active/survey/querylenstxt.jsp?filter=%22brand='Olympus%20Digita l%20Zuiko%20(4/3)'%20or%20brand='Sigma%20AF%20(4/3)'%22
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami