jestem laikiem ,totalnym!
w jakim formacie robic zdieci w jpgu czy w nef.
w jakim programie je obrabiac i jak to robic .
*pozdrawiam wszyskich.
dzieki??????????????????,
Szukaj
jestem laikiem ,totalnym!
w jakim formacie robic zdieci w jpgu czy w nef.
w jakim programie je obrabiac i jak to robic .
*pozdrawiam wszyskich.
dzieki??????????????????,
Ostatnio edytowane przez jordash ; 09-12-2007 o 21:30
d 300
Skontaktuj się z nami