Temat glowny dotyczyl slajdow. Bardzo lubie robic na odwrotkach bo sie je genialnie skanuje i maja fantastyczna tonalnosc. Poza Fuji lubie robic na Kodaku szczegolnie do portretow i tam gdzie mi zalezy na cieplych tonach.
Szukaj
Temat glowny dotyczyl slajdow. Bardzo lubie robic na odwrotkach bo sie je genialnie skanuje i maja fantastyczna tonalnosc. Poza Fuji lubie robic na Kodaku szczegolnie do portretow i tam gdzie mi zalezy na cieplych tonach.
Pozdrawiam
Jerzy
Skontaktuj się z nami