Hoho, widze, że to troche nie tak jak sobie wyobrażałem, czyli coś jak B&W w koreksie + stabilizacja temperatury. Myślę jednak, że pomysł z nowym wątkiem jest dobry, najlepiej jeszcze z podaniem kosztorysu, no ale to już szczegóły
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami