qrcze .. dopiero w poniedzialek bede mog ci pokazac skan coolscana8000 ze slajdu 6x6 i jego duze powiekszenie. znajmoma robila z tego powiekszenie 90x60cm i jakos nie widzialem zadnych kropek. a dopiero w poniedzialek bo niestety po dniu dzisiejszym dopiero po lykendzie usiade do kompa. mam nadziejejze nie zapomneZamieszczone przez slasz
w pyrlandii odbitki ze slajdu robia:Zamieszczone przez Adams
Foto Viva - kupiec poznanski
Fotoma - polwiejska
Fotokadr - dabrowskiego
CCS - nowowiejskiego
Empik-Kodak - ratajczaka
imho jakosciowo w takiej kolejnosci jak wyzej. CCS duzo traci przy tym na podejsciu do klienta i dziwnym podejsciu do materialu, np. ucinaniu ostatniej klatki przy malym obrazku lub polowy klatki przy srednim :/ - bo tak ma byc
fotoma - raz (a robilem tam dosc czesto) dostalem pogiety slajd na jednej klatce ale podejscie wlascicielki bylo bardzo ok. zaproponowali skan gratis w najwyzszej rozdzielczosci, "wyczysczenie" zagiec pod szopem plus zwrot kosztow wywolania.
Foto Viva - ostatnio moi ulubiency jesli chodzi o odbitki i skany. jak do tej pory zadnych przeciwwskazan
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami