nie przesadzasz?:))Zamieszczone przez sailor
optimę kupowałem po 16zł, ultrę po 14zł, royala po 16zł...Zamieszczone przez sailor
wogóle ciężko dostać filmy agfy...ostatnio wymiotło u nas ultrę - pozostaje internet...
absolutnie nie neguję wartości reali, ale jak będziesz miał okazję np nad wodą cyknij ultrą...to na prawdę świetny film:))
Szukaj



Odpowiedz z cytatem










Skontaktuj się z nami