Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: slajdy...

  1. #11

    Domyślnie

    Temat glowny dotyczyl slajdow. Bardzo lubie robic na odwrotkach bo sie je genialnie skanuje i maja fantastyczna tonalnosc. Poza Fuji lubie robic na Kodaku szczegolnie do portretow i tam gdzie mi zalezy na cieplych tonach.
    Pozdrawiam
    Jerzy

  2. #12
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jerry
    Temat glowny dotyczyl slajdow. Bardzo lubie robic na odwrotkach bo sie je genialnie skanuje i maja fantastyczna tonalnosc. Poza Fuji lubie robic na Kodaku szczegolnie do portretow i tam gdzie mi zalezy na cieplych tonach.
    na slajdach cykam wyłącznie krajobraz, zabytki i makro...co proponujesz do tych tematów?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #13
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gosc
    Niektorzy z was maja klapki na oczach i sadza ze majac d70 to zlapali Pana Boga za nogi.
    D7o ma sie tak do f5 tak jak smiena do praktiki i dlugo tak jeszcze bedzie.
    przeca nikt tu nie ruszał F5:))
    jasna sprawa - to zupełnie różne klasowo aparaty...imho F5 jest mistrzem świata w małym obrazku:))

    ma jednak zdecydowane wady:
    1- filmy i ich obróbka są za drogie jak na kieszeń belferską:((
    2- dobre szkła są są za drogie jak na kieszeń belferską:((
    3- samo body jest są za drogie jak na kieszeń belferską:((
    4- a wogóle to wszystko jest do kitu bo co by wziąść do ręki co dotyczy F5, to są za drogie jak na kieszeń belferską:((((((((

    ...a tak na marginesie...to jest brzydal i w porównaniu do obu 70-tek wygląda jak babciny kredens:)))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #14

    Domyślnie

    ...a tak na marginesie...to jest brzydal i w porównaniu do obu 70-tek wygląda jak babciny kredens))
    Nie grzesz!!!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Nie grzesz!!!
    Święte słowa
    pzdr

  6. #16
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    panowie zapomnieli o jednym...

    o gustach się nie dyskutuje:))

    a F5 choć wielki, to brzydal:))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    na slajdach cykam wyłącznie krajobraz, zabytki i makro...co proponujesz do tych tematów?
    Wersja ekonomiczna - Senja 100
    Pelny wypas - krajobraz, makro - Velvia
    - zabytki - Provia 100F
    Jako alternatywe proponuje sprobowac Kodak Elite Chrome Extra Color
    Pozdrawiam
    Jerzy

  8. #18
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    DZIĘKI:)

    wersja ekono odpada...sprawdzę velvię 50 i 100 oraz cudaka...na kilku filmach fuji ostatnio się przejechałem, zaś na cudaku wręcz odwrotnie...na Royalu wyszedł mi bardzo ładny krajobraz...
    czy provia rysuje ostrzej od velvi?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #19

    Domyślnie

    Z moich doswiadczen ostrosc Provi i Velvi sa podobne z tym, ze velvia majac wiekszy kontrast i wieksze nasycenie barw robi wrazenie ostrzejszej.
    Pozdrawiam
    Jerzy

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    ...imho F5 jest mistrzem świata w małym obrazku)

    ma jednak zdecydowane wady:
    1- filmy i ich obróbka są za drogie jak na kieszeń belferską(
    2- dobre szkła są są za drogie jak na kieszeń belferską(
    3- samo body jest są za drogie jak na kieszeń belferską(
    4- a wogóle to wszystko jest do kitu bo co by wziąść do ręki co dotyczy F5, to są za drogie jak na kieszeń belferską(((((((

    ...a tak na marginesie...to jest brzydal i w porównaniu do obu 70-tek wygląda jak babciny kredens))
    IMHO mistrzem może i jest, ale to nie znaczy że tylko tym da się slajdy robić. Szkła to juz insza inszość. Zasada taka jak wszedzie im lepsze (droższe) tym fajniejszy rezultat.
    Co do filmów to wersja economic czyli sensja 100 nie jest taka zła. A ja jeszcze uskuteczniam provie 100f i 400f. innych nie próbowałem bo w mym grajdole nie ma.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •