Szukaj
50 mydli? Coś Ci się pomyliło! To chyba najostrzejszy obiektyw ze stajni Nikona!
http://optyczne.pl/66.4-Test_obiekty...E6_obrazu.htmlZawsze lubimy rekordy, a jeśli zdarzają się w tak ważnej kategorii jak rozdzielczość to lubimy je jeszcze bardziej. Nikkora 1.8/50 nie sposób więc nie lubić, bo dla f/5.6 notuje najwyższą zmierzoną przez nas jak dotychczas wartość MTF50 wynoszącą 46.4 +\- 0.7 lpmm.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Ostatnio edytowane przez mpwt ; 05-12-2007 o 18:56
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Ja wybór chwale, szczególnie pierwsze dwie pozycje![]()
co do trzeciej to tylko zasłyszane było, a Panowie mają sprawdzone więc co tu mówić o moich "słuchach"![]()
Mateusz Książkiewicz
Canon & Nikon
Ja również.
50 to około 450 pln
24 brak danych
85 1300pln
Mpwt mogli byśmy sie spotkać? - więcej na pm
Ostatnio edytowane przez Bosek ; 05-12-2007 o 19:42
D300 | 18-200 VR | 50 1.8 | S 170-500 APO | SB-900
www.bosek.com.pl\galeria
Wiecie co wam powiem, że już jestem tak samo głupi jak przed napisaniem tego posta.
Juz nic nie wiem.
D300 | 18-200 VR | 50 1.8 | S 170-500 APO | SB-900
www.bosek.com.pl\galeria
Skontaktuj się z nami