Jak patrzę na 1 i 2 to tak bardzo bym chciała zobaczyć góry na żywo, że aż ściska... piękne.
Jak czytam o atrakcjach górskiej sławojki to również, bo w końcu wszyscy tutaj jesteśmy wzrokowcami i czuję, że tak jak każdy miałabym potrzebę pójść i popodziwiać widoki przez taką szybkę
Superek
Maja
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami