Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Jak patrzę na 1 i 2 to tak bardzo bym chciała zobaczyć góry na żywo, że aż ściska... piękne.
    Jak czytam o atrakcjach górskiej sławojki to również, bo w końcu wszyscy tutaj jesteśmy wzrokowcami i czuję, że tak jak każdy miałabym potrzebę pójść i popodziwiać widoki przez taką szybkę


    Superek
    Maja
    Pozdrawiam
    Maja

  2. #12

    Domyślnie

    Podoba mi się trójka.......bo.....wychodzę letki z cichej klozetki.......i kaszana....
    ....ale widoczki ..prima...

    Pzdr
    Andrzej

    ....a tualetnaja bumaga jest.....?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #13

    Domyślnie

    1 bardzo na TAK , 2 też nie gorsza a 3....no cóż fotka.

    Pozdrawiam
    D700 + parę zatyczek do korpusu.


  4. #14

    Cool

    bardzo się podoba...
    ciekawi mnie jak to wygląda w kolorze (jedynka i dwójka - oczywiście)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •