Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: D70s a M 42

  1. #21

    Domyślnie

    Dlatego dla ogniskowej proponowałem Jupika 37A. Po wymianie zadka problem znika

  2. #22

    Domyślnie

    Witam,
    no dobrze ale na co ten zadek wymienić, adapter przykręcić czy jak ?
    Jako nowicjusz w tym temacie wolę sie o wszystko wypytać , bo po co sie potem denerwować .
    Obleciałem dziś 2 rynki w Cz-wie gdzie kiedyś widywałem takie szkiełka ( ale wtedy nie miałem cyfry) nie ma już nikogo kto tym handluje. Sklep - komis z foto-optyką też nie nic ma .Szukam też kogoś kto ma namiary na sklep z ustrojstwem do łączenia Nikona z teleskopami Tasco . Może coś wiecie?

  3. #23

    Domyślnie

    Ja mam Jupitera 37A, wymieniłem mu mocowanie (3 śrubki) na mocowanie nikona i hula jak złoto. Wszystkie elementy nabyłem u tego człowieka i wiem, że zaopatrywali się u niego również inni z naszego forum.

  4. #24

    Domyślnie

    [QUOTE=Xathloc;504482]Ja mam Jupitera 37A, wymieniłem mu mocowanie (3 śrubki) na mocowanie nikona i hula jak złoto. Wszystkie elementy nabyłem u tego człowieka i wiem, że zaopatrywali się u niego również inni z naszego forum.[/QUOTE
    Właśnie obejrzałem, mam od wczoraj w obserwowanych mocowanie P-six-a, muszę popatrzeć teraz na Jupitery
    Dzięki Krzysztof.!
    P.S. jak wstawiasz hiperłącze, ja próbowałem jak koń pod górę niestety nie udało się

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xathloc Zobacz posta
    Ja mam Jupitera 37A, wymieniłem mu mocowanie (3 śrubki) na mocowanie nikona i hula jak złoto. Wszystkie elementy nabyłem u tego człowieka i wiem, że zaopatrywali się u niego również inni z naszego forum.
    Przyglądam sie temu
    http://www.allegro.pl/item277713705_...a_3_5_135.html
    Chętnie zobaczyłbym kilka fotek wykonanych Twoim Jupiterem , mogę poprosić Cię o nie?
    Pozdrawiam.
    R

  6. #26

    Domyślnie

    Zeknij tutaj
    http://forum.stock-photo.pl/
    Znajdziesz wiele ciekawych informacji. Pozdro.
    NIKON D80 , EM | MB D80 | N18-135 | N50 1.8 | N70-300VR | T80-200 | S15 2.8 | S500 6.3 | TC x2 | SB 600 |

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gacek80 Zobacz posta
    Zeknij tutaj
    http://forum.stock-photo.pl/
    Znajdziesz wiele ciekawych informacji. Pozdro.
    Dziękuję już się rejestruję .
    Pozdrawiam.

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    Krzysztof dziękuję za fotki.
    Miłego dnia !

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •