To wiadomość dla wszystkich którzy mają wątpliwości co do fotografii przy tak niskich temperaturach. D50 z kitem 18-55 na -18 przez 2godz. działał bez problemów,akumulator nawet nie zauważył tego wypadu a zrobiłem na nim już wcześniej ok. 250 fotek a przy -18 jakieś 50, akumulator to EN-EL3a, dla oriętacji dodam że w pomieszczeniach robie na nim ok. 550 fotek w tym część z lampą i w RAWach , AF i podglądem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami