Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: D50 na -18

  1. #1

    Domyślnie D50 na -18

    To wiadomość dla wszystkich którzy mają wątpliwości co do fotografii przy tak niskich temperaturach. D50 z kitem 18-55 na -18 przez 2godz. działał bez problemów,akumulator nawet nie zauważył tego wypadu a zrobiłem na nim już wcześniej ok. 250 fotek a przy -18 jakieś 50, akumulator to EN-EL3a, dla oriętacji dodam że w pomieszczeniach robie na nim ok. 550 fotek w tym część z lampą i w RAWach , AF i podglądem

  2. #2

    Domyślnie

    Witam!

    Od siebie dodam, że używałem d50 w wakacje w warunkach wilgotności powietrza sięgającej 100% i temperaturze 30 st. C. Jedynym widocznym problemem było parowanie obiektywu zaraz po zdjęciu dekielka. Ale po kilkunastu sekundach para znikała.

    Ale użyć lampy w takich warunkach to trochę się bałem

    Pzdr,

    Andrzej

  3. #3
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej79
    Witam!

    Od siebie dodam, że używałem d50 w wakacje w warunkach wilgotności powietrza sięgającej 100% i temperaturze 30 st. C. Jedynym widocznym problemem było parowanie obiektywu zaraz po zdjęciu dekielka. Ale po kilkunastu sekundach para znikała.
    Ale użyć lampy w takich warunkach to trochę się bałem
    trzeba było naftową
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF

    trzeba było naftową
    Próbowałem! Ale nigdzie nie mogłem znaleźć w moim d50 gniazda synchronizacji!

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    32

    Domyślnie

    Co to sa dwie godzinki ?, moj tatus wzial moja d-70 -tke na impreze w zeszla sobote , oczywiscie zapomnial o zabraniu jej z tylnego siedzenia samochodu . Tak sobie lezala od pierwszej w nocy do godz ok 14 - tej .W srodku samochodu niewiele cieplej jak na dworze ( w nocy bylo minus 28 stopni , w dzien ok 20 ) , dziala bez zarzutu , mimo ze po wyjeciu z auta zrobil jeszcze pare fotek na mrozie ktore z duma pokazywal mi gdy oddawal sprzet . Sprzet dziala bez zarzutu , oby tak dalej

  6. #6

    Domyślnie

    Mial farta ze ktos nie pozyczyl tej D70tki z tylniego siedzienia

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    32

    Domyślnie

    Moze fakt ze lezala w reklamowce spolem , nikogo nie skusil :P

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    212

    Domyślnie

    23.01.2006, Gładyszów godz 7.00 - 10.00, -28 st C, Nikon D70 i żyje http://plfoto.com/zdjecie.php?picture=830775
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  9. #9

    Domyślnie

    ja mam D 50 od dzisiaj, ale juz dałem swojemu Nikosiowi troche popalić: minus 15 było. i działa
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

  10. #10
    pan neutron
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    ost. bylem na malym wypadzie w gory, caly dzien na mrozie z aparatem w reku i "zyje",

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •