Szukaj
takie czasy... Wychodzi na to, że...tylko szum jest ważny w fotografii![]()
Jakość zdjęć z Olympusa E3 - bardzo słaba.
Pozdrawiam:
Andrzej
nikony natomiast robia piekne zdiecia
A najlepszy jest Fuji S3pro ze swoją rozpiętością tonalną i sfotografowanym przystankiem autobusowym.
Tak sobie patrze na ren system 4/3 i zastanawia mnie jedna rzecz; mianowicie, ze nie ma tam za bardzo fajnego szkla do portretu. Zeby miec mala glebie potrzebny by byl pewnie obiektyw 40-45mm ze swiatlem 1-1,2 max.
Szumy o ile nie jest sie szumofobem, raczej bardzo uciazliwe nie beda - zwlaszcza na papierze, ale brak praktycznego, krotkiego tele moze byc problemem. Jesli sie myle to mnie poprawcie.
Zreszta przegladajac pbase, nie znalazlem wielu ciekawych portetow wykonanych przy pomocy tego systemu. Jak juz sie cos trafilo to na ogniskowych rzedu 100mm, a to juz dosc wasko przy cropie 2x.
FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
Ex: D70 | D300 | D600 | D7500
Skontaktuj się z nami