Close

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 185
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ciągle szumi..
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #3

    Domyślnie

    takie czasy... Wychodzi na to, że...tylko szum jest ważny w fotografii

  4. #4

    Domyślnie

    Jakość zdjęć z Olympusa E3 - bardzo słaba.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  5. #5

    Domyślnie

    nikony natomiast robia piekne zdiecia

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Golakowa Szyja
    Posty
    244

    Domyślnie

    A najlepszy jest Fuji S3pro ze swoją rozpiętością tonalną i sfotografowanym przystankiem autobusowym.

  7. #7

    Domyślnie

    Tak sobie patrze na ren system 4/3 i zastanawia mnie jedna rzecz; mianowicie, ze nie ma tam za bardzo fajnego szkla do portretu. Zeby miec mala glebie potrzebny by byl pewnie obiektyw 40-45mm ze swiatlem 1-1,2 max.
    Szumy o ile nie jest sie szumofobem, raczej bardzo uciazliwe nie beda - zwlaszcza na papierze, ale brak praktycznego, krotkiego tele moze byc problemem. Jesli sie myle to mnie poprawcie.
    Zreszta przegladajac pbase, nie znalazlem wielu ciekawych portetow wykonanych przy pomocy tego systemu. Jak juz sie cos trafilo to na ogniskowych rzedu 100mm, a to juz dosc wasko przy cropie 2x.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anwas Zobacz posta
    A najlepszy jest Fuji S3pro ze swoją rozpiętością tonalną i sfotografowanym przystankiem autobusowym.
    A Tobie znowu sie pogorszyło?
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  9. #9
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurf Zobacz posta
    A Tobie znowu sie pogorszyło?
    A było już lepiej?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lesheck Zobacz posta
    Tak sobie patrze na ren system 4/3 i zastanawia mnie jedna rzecz; mianowicie, ze nie ma tam za bardzo fajnego szkla do portretu. Zeby miec mala glebie potrzebny by byl pewnie obiektyw 40-45mm ze swiatlem 1-1,2 max.
    Szumy o ile nie jest sie szumofobem, raczej bardzo uciazliwe nie beda - zwlaszcza na papierze, ale brak praktycznego, krotkiego tele moze byc problemem. Jesli sie myle to mnie poprawcie.
    Zreszta przegladajac pbase, nie znalazlem wielu ciekawych portetow wykonanych przy pomocy tego systemu. Jak juz sie cos trafilo to na ogniskowych rzedu 100mm, a to juz dosc wasko przy cropie 2x.

    Jest 50-tka f2.0 macro co po cropie daje 100mm, ostra jak brzytwa od 2.0, do portretu bardzo ciekawa propozycja.
    pzdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •