Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Ładowarka samochodowa

    Witam

    No i zakupiłem sobie przy okazji zakupu dodatkowego akumulatora do D70 ładowarkę do samochodu. Ładne to i zgrabne i nawet nie specjalnie drogie (50 pln). Aha z normalnego gniazdka też działa.

    Jak ktoś zainteresowany to mogę wkleić kilka fotek tego urządzenia i adres sklepu.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  2. #2

    Domyślnie Re: Ładowarka samochodowa

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Jak ktoś zainteresowany to mogę wkleić kilka fotek tego urządzenia i adres sklepu.
    Dawaj dawaj .

  3. #3

    Domyślnie

    Grzesiu pokaż, to rzeczywiście nie drogo, a jaki aku dokupiłeś i po czemu?
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

  4. #4

    Domyślnie Re: Ładowarka samochodowa

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek J.K.
    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Jak ktoś zainteresowany to mogę wkleić kilka fotek tego urządzenia i adres sklepu.
    Dawaj dawaj .
    Dawaj dawaj
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #5

    Domyślnie Re: Ładowarka samochodowa

    Cytat Zamieszczone przez glisek
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek J.K.
    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Jak ktoś zainteresowany to mogę wkleić kilka fotek tego urządzenia i adres sklepu.
    Dawaj dawaj .
    Dawaj dawaj
    no i zginął...
    Paweł

  6. #6

    Domyślnie Re: Ładowarka samochodowa

    Cytat Zamieszczone przez gmoszkow
    Jak ktoś zainteresowany to mogę wkleić kilka fotek tego urządzenia i adres sklepu.
    JESTEM!!! i zainteresowany też!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  7. #7

    Domyślnie

    No już jestem, jestem..

    oto zdjęcia tego cuda

    Pudełko wygląda tak


    W środku jest blisterek z 3 elementami


    po wyciągnięciu


    Na razie przetestowałem ładowanie z zasilacza. Trwa podobnie jak w ładowarce dostarczonej do aparatu.

    Samochodową pewnie przetestuję jak będę gdzieś jechał.

    Całość tak jak powiedziałem 49 pln z VAT na fakturę

    Zbinek akumulator do do aparatu sobie drugi dokupiłem, bo już dwa razy skończył mi się prąd, a kupowanie tych bateryjek, które można włożyć do adaptera mija się z celem bo one są bardzo drogie.

    Akumulator 1600 kupiłem w tym samym sklepie za ceną 78 pln. Wreszcie też w tym samym sklepie dokupiłem akumulatorki do lampy błyskowej po 6.5pln za sztukę 2400 firmy Forever.

    To tyle w kwesti prądu

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  8. #8
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Tak Grzesiu, zapomniałeś tylko podać nazwę i adres tego sklepu.

  9. #9

    Domyślnie

    To byłem Ja - Jarząbek...
    Pozdrawiam
    Zbyszek www.wideo-art.pl
    D7100 | D5200 | 80-200 | 17-55 | 18-105 | 85 1.8 | 35 1.8 | Sigma 15 2.8 |

  10. #10

    Domyślnie

    No to proszę

    Sklep ELTEC, ul. Andrzejowska 3, telefon 0-22 659 02 83, Warszawa

    oto jedna z ich aukcji

    taki właśnie akumulator dokupiłem

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34371580


    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •