Witam
No i zakupiłem sobie przy okazji zakupu dodatkowego akumulatora do D70 ładowarkę do samochodu. Ładne to i zgrabne i nawet nie specjalnie drogie (50 pln). Aha z normalnego gniazdka też działa.
Jak ktoś zainteresowany to mogę wkleić kilka fotek tego urządzenia i adres sklepu.
Pozdrawiam
Grzegorz
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami