Close

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 150
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    no mamy male (mam nadzieje) problemy z drukiem ale miejmy nadzieje ze druk ruszy lada dzien
    jak ruszy drukarnia
    A miały być takie fajne dodatki do prezentów świątecznych.
    Dostaną na nowy rok.
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  2. #142
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Też dzień w dzień biegam na stronę Sławka ale jak narazie cisza. Już się doczekać nie mogę .

  3. #143

    Domyślnie

    ja mam takie nieśmiałe pytanie - rozumiem, że cały czas jeszcze trwa szacowanie popytu czy już gdzieś można rzeczony kalendarz zamawiać ? acha przepraszam jeśli w złym miejscu proszę skasować tylko może wtedy info na PM albo co ...

  4. #144

  5. #145

    Domyślnie

    Może już gdzieś było takie info, ale pozwolę sobie zapytać. Czy Nikon Polska się dołożył do tego kalendarza? Mnie właśnie ta reklama zniechęciła ostatecznie do jego zakupu. Podobno miał to być kalendarz od nas i dla nas. Jeśli miałby coś promować to nasze forum, a nie jakieś firmy. To sobie pomarudziłem.
    Daniel
    D90, S 10-20/4-5,6, Tamron 17-50/2.8, Tamron 90/2,8, Nikkor 70-300VR, S 150-500 OS, Manfrotto 055XPROB

  6. #146

    Domyślnie

    dolozyl sie i caly czas sie doklada i bardzo pomogl Piotrowi w jego sytuacji
    generalnie Nikon Polska stanal baardzo na wysokosci zadania
    i stad tez ta reklama
    powiem wiecej, biorac pod uwage fakt duzej pomocy dla Admina
    nawet gdyby sie do kalendarza nie dolozyl
    to i tak prosilbym ich o reklame bo sa bardzo OK
    mam nadzieje ze wyjasnilem sprawe...
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  7. #147
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dwl Zobacz posta
    Jeśli miałby coś promować to nasze forum, a nie jakieś firmy.
    Jakieś firmy? To rekama Nikona i to forum Nikona, więc nie widzę problemu. Co innego gdyby kasę dały zakłady mięsne.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #148

    Domyślnie

    do tego wszystkiego rzadko kiedy na kalendarzach sa tak "malo inwazyjne" reklamy!
    Tej poprostu nie bedzie widac podczas normalnego eksploatowania
    Przeciez moglaby reklama wystawac non stop u dołu, prawda?
    Tak wiec szczerze przyznam ze nie rozumiem braku checi do kalendarza z powodu
    reklamy i to reklamy Nikona i to na kalendarzu Klubu Nikona
    ja to nawet troche dumny jestem ze ona sie tam pojawi
    ale ja to nie jestem normalny ;D
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #149

    Domyślnie

    Też się właśnie zastanawiałem nad tą reklamą na początku, ale skoro Nikon się dołożył... nie tylko do kalendarza, jak widzę , to nie ma problemu.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  10. #150

    Domyślnie

    Ok. To sprawa wyjaśniona. Nie zmienia to faktu, że kalendarz jakoś mi nie trafił do gustu. Ale chwała moderatorzy, że Wam się chciało. Wybrane fotki są dobre, ale jako całość do mnie nie przemawia niestety. Trudno.
    Przepraszam za marudzenie, ale to pewnie z okazji świąt się zrobiłem taki zgryźliwy.
    Daniel
    D90, S 10-20/4-5,6, Tamron 17-50/2.8, Tamron 90/2,8, Nikkor 70-300VR, S 150-500 OS, Manfrotto 055XPROB

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •