Witam!
W jakim formacie zapisujecie swoje zdjęcia? Za jakiś tydzień prawdopodobnie będę posiadaczem D70, zastanawiam się więc nad pamięcią (raczej będzie to CF 512 + fotobank 30 GB, ale kto wie, może to niepotrzebne).
Napiszcie czy faktycznie zalety formatu RAW są aż takie, że warto pozwalać im zajmować tyle miejsca. Jak dużo zyskuje się nad JPEG-iem?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami