witam użytkowników . mam pytanko czy znacie ten skaner ,czy skanowaliśnie nim slajdy i negatywy , czy robiliście obitki z tych skanów 30/45 i czy warto kupić go waszym zdaniem ? zadaje ,to pytanie na tym forum,bo wiem,ze nie wszyscy uzywaja sprzety tylko nikona . pozdrawiam Marcin
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami