Witam Szanownych Kolegow.
Czy wiadomo Wam cos na temat nowego softu do D80? Jesli tak to gdzie mozna go nabyc.
Z gory dziekuje za informacje.
Szukaj
Witam Szanownych Kolegow.
Czy wiadomo Wam cos na temat nowego softu do D80? Jesli tak to gdzie mozna go nabyc.
Z gory dziekuje za informacje.
D300/F5/F4s/F100/FM2/,N18-105 VR, N28-105mm/3,5-4,5D,N50/1,8 AF,N24/2,8 Ai-S ,N105/2,5 Ai-S , SB-28,SB-800 , Ν 17-55/2,8
Skontaktuj się z nami