Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    no już niczego teraz . Ale kiedyś coś czytałam ze ktoś tam miał problemy bo zrobił format w PC.

    No nic, thx jeszcze raz wszystkim
    D 600 | N50/1.8D | N35/1.8 | T90/2.8 | S70-300 f/4-5.6 APO DG Macro | N18-70 | sb400 | sb700

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fistaszek20 Zobacz posta
    no już niczego teraz . Ale kiedyś coś czytałam ze ktoś tam miał problemy bo zrobił format w PC.
    W komputerze przy formatowaniu można wybrać różne systemy: FAT, FAT32, NTFS.
    Nie ma problemu z formatowanie w komputerze, jeżeli tylko wybramy system, z którym kamera pracuje.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  3. #3

    Domyślnie

    niekoniecznie
    nawet systemowy formatter pozwala na różne wielkości klastra a zaawansowane formattery umożliwiają np. rezygnację z backup-owej tablicy FAT
    można nabroić oj można

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •