no już niczego teraz. Ale kiedyś coś czytałam ze ktoś tam miał problemy bo zrobił format w PC.
No nic, thx jeszcze raz wszystkim![]()
Szukaj
no już niczego teraz. Ale kiedyś coś czytałam ze ktoś tam miał problemy bo zrobił format w PC.
No nic, thx jeszcze raz wszystkim![]()
D 600| N50/1.8D | N35/1.8 | T90/2.8 | S70-300 f/4-5.6 APO DG Macro | N18-70 | sb400 | sb700
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
niekoniecznie
nawet systemowy formatter pozwala na różne wielkości klastra a zaawansowane formattery umożliwiają np. rezygnację z backup-owej tablicy FAT
można nabroić oj można![]()
Skontaktuj się z nami