Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Format karty -- problem

    Witam,

    Znajomy pożyczył ode mnie aparat (panasonic fz30) z kartą Extreme III SanDisk 1GB. Pod oddaniu aparatu poinformowal mnie że sformatował kartę w komputerze. Podobno nie powinno się tak robić. Czy mogę teraz normalnie bez obaw włozyc karte do aparatu? Być może jest to głupie pytanie ale proszę o poważne odpowiedzi.

    Pozdrawiam
    D 600 | N50/1.8D | N35/1.8 | T90/2.8 | S70-300 f/4-5.6 APO DG Macro | N18-70 | sb400 | sb700

  2. #2

    Domyślnie

    włóż i sformatuj w aparacie
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  3. #3

    Domyślnie

    Cały czas Formatuje Karty z Panasonic FZ8 na PC ... to nie-szkodzi karcie ,
    wkładasz do aparatu i format w aparacie ... Panasonic tak ma <nielubi formatowania na PC (monit karta uszkodzona to tylko Komunikat /format zrobisz w aparacie i Ok) .

  4. #4

    Domyślnie

    I jak pozniej ją użyje w Nikonie D80 też będzie ok ?
    D 600 | N50/1.8D | N35/1.8 | T90/2.8 | S70-300 f/4-5.6 APO DG Macro | N18-70 | sb400 | sb700

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fistaszek20 Zobacz posta
    I jak pozniej ją użyje w Nikonie D80 też będzie ok ?
    po sformatowaniu w aparacie - tak
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za pomoc
    D 600 | N50/1.8D | N35/1.8 | T90/2.8 | S70-300 f/4-5.6 APO DG Macro | N18-70 | sb400 | sb700

  7. #7

    Domyślnie

    a po co formatować kartę w PC??? tak ciężko zrobić format w aparacie???
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •