Witajcie,
Jestem po raz pierwszy na tym forum, jak również jestem jeszcze laikiem jeżeli chodzi o fotografie więc proszę o wyrozumiałość.Mam od 4 miesięcy nikona d40x. Kupiłam go w Holandii.Pisze do was z zapytaniem, czy ktoś orientuje się czy przypadek wypalonego subpiksela (świeci się na niebiesko) na wyświetlaczu jest objęty gwarancją? Mam jeszcze jedno pytanie, otóż na obiektywie (który był w zestawie 18-55mm) zauważyłam kilka małych, białych plamek, wygląda to tak jakby ścierała się zewnętrzna powłoka.Czy jest to wynikiem użytkowania czy wady obiektywu? Będę wdzięczna za pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami