Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Szwajcaria...

  1. #11

    Domyślnie

    fajne foty chociaz mnie urzeka 13 i 14!! ale w szkocji mam podobne widoczki
    w stajni: Nikon D50 + nikkor 50mm F1.8 + nikkor 18-200mm F/3.5-5.6 VR
    sprzedane: nikkor 70-210mm F4-5.6D + nikkor 18-55mm F3.5-5.6

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    3, 4, 5, 6 i potem 12, 13, 14, 15 - świetne. Same pocztówki. Potrzebował bym takie do banku
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    o! widze ze stary temat odzył był milo!
    czy obrabiane>? no tak jak zawsze kadrowanie poziomy odrobina koloru bo neutralne w aparacie robie
    szkielka? jak w opisie
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem. To chyba najlepsza seria krajobrazów na tym forum.
    Bomba!
    Post stary już, ale jakoś go wcześniej przeoczyłem.
    Klejony D80.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borut Zobacz posta
    Zdjęcia podobają mi się bardzo, ale mam pytanie - czy one prosto z aparatu tak wyglądały czy jednak trzeba było nad nimi troszkę 'popracować'?
    One były dość mocno podciągane, porób trochę zdjęć i zobaczysz. Manipulacja kolorem, wysycanie trawy, stoków, nieba i czego się da. Poprzeglądaj inne foty Hesji. On jedzie z kolorem prawie na maxa.
    Ale niezły w obróbce jest.

  6. #16

    Domyślnie

    Podobnie jak i ja, nie widziałem tego do dziś.
    Niesamowite!
    Dzięki MODERATORZE
    NIKON

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    One były dość mocno podciągane, porób trochę zdjęć i zobaczysz. Manipulacja kolorem, wysycanie trawy, stoków, nieba i czego się da. Poprzeglądaj inne foty Hesji. On jedzie z kolorem prawie na maxa.
    Ale niezły w obróbce jest.

    Jak tak patrze na różne zdjęcia to nasuwa się nieodparty wniosek, że za jakiś czas, jak jeszcze w sofcie dorobią pare bajerów, to zdjęcia będzie można robić byle czym bo i tak finalnie w PC'cie będzie można z nich robić cuda. I po co będą te dorgie aparaty i jeszcze droższe szkła ! Co nie zmienia faktu, że ładnie to wygląda.
    D70s Kit

  8. #18

    Domyślnie

    Ja też to jakimś cudem przeoczyłem i już zaczynam żałować
    Super fotki Sławku, gratulacje!

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #19

    Domyślnie

    Rewelacja.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borut Zobacz posta
    Jak tak patrze na różne zdjęcia to nasuwa się nieodparty wniosek, że za jakiś czas, jak jeszcze w sofcie dorobią pare bajerów, to zdjęcia będzie można robić byle czym bo i tak finalnie w PC'cie będzie można z nich robić cuda. I po co będą te dorgie aparaty i jeszcze droższe szkła ! Co nie zmienia faktu, że ładnie to wygląda.
    juz dzis tak jest... jesli jestes grafikiem komputerowym to mozesz robic takie cuda nawet nie wyjmując aparatu z torby tylko to juz nie fotografia i dlatego nie wydaje mi sie zeby wszystko tak na maksa w ta strone szlo...
    dobry fotograf stara sie tak robic zeby nie trzeba bylo za wiele poprawiac!
    D300s, D800, N80-200 f/2.8, N50 f/1.8; T17-55 f/2.8, SB900, Samyang 24 T1.5, Samyang 85 T1.5
    | tobiks flickR

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •