Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Zbiorówka.

  1. #1

    Domyślnie Zbiorówka.

    Nooo, to chyba się udało. Jeżeli coś pomotałem to sorki, niektóre Panie przepraszam za podpisy, ale nigdy nie miałem pamięci do imion.

    Fujifilm X-E3 23/2

  2. #2

    Domyślnie

    musiało byc fajnie

    ale ludu;]
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  3. #3

    Domyślnie

    O!Nareszcie Czy tylko ja mam wrażenie,że zdjęcie jest tak jakby trochę spłaszczone pionowo? Pewnie się zaraz zacznie dopytywanie kto jest kto,więc ja od razu powiem,że jestem drugi z prawej(w biało-szarych spodniach moro).David,jeśli przypadkiem miałbyś gdzieś jeszcze jakieś moje zdjęcie to chętnie przyjmę na maila
    D300s||Nikkor 18-70mm f:3,5-4,5||Tamron 55-200mm f:4,0-5,6||SB-800||Fancier WB1626
    plfoto||Galeria

  4. #4

    Domyślnie

    JAKBY CO TO JA JESTEM TEN PIERWSZY Z PRAWEJ TAAAAKI RUDY, PODOBNY DO SWINKI MORSKIEJ I ODWROCONY ... TYLEM?
    sorki za Caps
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #5
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    A jam w środku obok wasi co pije ... mleko

  6. #6

    Domyślnie

    Ten stojący pierwszy z lewej.
    Jeżeli napatoczyłem się komuś pod obiektyw to prosił bym o zdjęcia
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    Supcio!
    Dawid, nad głowami i na dole jest wystarczająco dużo miejsca by pokusić się o wersję z odnośnikami. Nick z forum i kreseczka (1 px) do łepetyny klienta

    Hi, hi, wiem o co chodzi: zlot był tak liczny, że nie ma osoby, która potrafiłaby skojarzyć wszystkie twarze z nickami - no może poza Tobą, bo prowadziłeś buchalterię pleneru.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanoosh Zobacz posta
    Supcio!
    Dawid, nad głowami i na dole jest wystarczająco dużo miejsca by pokusić się o wersję z odnośnikami. Nick z forum i kreseczka (1 px) do łepetyny klienta

    Hi, hi, wiem o co chodzi: zlot był tak liczny, że nie ma osoby, która potrafiłaby skojarzyć wszystkie twarze z nickami - no może poza Tobą, bo prowadziłeś buchalterię pleneru.
    Miałem taki zamiar, ale stwierdzam z przykrością że kilka nicków uciekło mojej pamięci lub nie poptrafię ich dopasować....może jednak się pokuszę, pozostawię miejsca tam gdzie nie jestem pewien, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.
    Fujifilm X-E3 23/2

  9. #9

    Domyślnie

    Kurcze.. Zazdroszczę Wam. Następnym razem też się piszę.
    Pozdrawiam wszystkich!
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanoosh Zobacz posta
    Supcio!
    Dawid, nad głowami i na dole jest wystarczająco dużo miejsca by pokusić się o wersję z odnośnikami. Nick z forum i kreseczka (1 px) do łepetyny klienta

    Hi, hi, wiem o co chodzi: zlot był tak liczny, że nie ma osoby, która potrafiłaby skojarzyć wszystkie twarze z nickami - no może poza Tobą, bo prowadziłeś buchalterię pleneru.
    Bardzo dobry pomysł, proponuję jeszcze na następny zlot każdy plakietkę z nikiem i imieniem
    przypina na klatę
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •