Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gorąca prośba

  1. #1

    Domyślnie Gorąca prośba

    Witam!

    To mój pierwszy wpis na forum, chociaż czytam je od dawna. Witam więc!

    Okoliczności życiowe spowodowały, że aktualnie nie posiadam zewnętrznej lampy do aparatu <D70s>, a jest mi ona bardzo potrzebna. W związku z tym zwracam się z prośbą o do dobrych ludzi. Czy jest na forum osoba, która była by w stanie wypożyczyć mi dosłownie na kilka godzin <w czwartek 15 11> zewnętrzną lampę <sb 600, 800>. Oczywiście nic za darmo:>. Zdaje sobie sprawę, że takie prośby przy debiucie na forum mogą być odebrane jako niezły tupet, ale gwarantuję że można mi zaufać. Starałem się znaleść wypożyczalnie sprzętu, jednak nic z tego nie wyszło. Mieszkam w Warszawie, więc moja prośba dotyczy mieszkańców stolicy. Może jest wśród was ktoś kto jednak zna jakąś wypożyczalnię sprzętu Nikona w Wawie? Za wszelki oddzwięk będę dozgonnie wdzięczny!!

    Pozdrawiam!
    Adam

    Nr mojej komórki 886472268.

  2. #2

    Domyślnie

    a musi to być sabinka nie moze np sigma http://www.sigma-foto.pl/?q=node/40 - prosze pro centrum sigmy
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •