Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Listopad

  1. #11

    Domyślnie

    szczerze mówiąc dla 1-go zdjęcia, az tak karkołomnych autostradowo-samochodowych sztuczek bym nie próbował. Mz popełniłes typowy błąd (?), polegający na nieprzepuszczeniu tego co zobaczyłeś swoimi oczami, przez filtr kadru.
    Nie jest to jakis zarzut, po prostu raczej nieopanowanie pokusy Ale jak wiadomo ludzie są grzeszni

    W związku z tym fotografia niczym szczególnym sie nie wyróżnia. Nie ma jakiegos imponującego motywu, światłocienia, szczególnych detali, itp. Ot poprawna kompozycja, przytłoczona cięzkim niebem, ogólnie ciemna.

    2-ka jest oczywiście lepsza, przede wszystkim motyw główny, bardziej zróżnicowane pole, złote listki pod drzewem...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  2. #12

    Domyślnie

    Warto było
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  3. #13

    Domyślnie

    Śliczniutkie to 2 . Bardzo subtelna winietka dodaje baśniowości. Gratuluję wyczucia.

  4. #14

    Domyślnie

    czytalem od poczatku z miesznymi uczuciami, bo nie trzeba jechac za wielka wode, zeby orane pole zobaczyc :P
    za ciemne jak dla mnie
    na cale szczescie bylo drugie, ktore mi troche zrekompensowalo straty moralne spowodowane obejrzeniem pierwszego. Troche naginane pod drzewem, ale w rezulatacie jest calkiem niezle. tonacja na +
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  5. #15

    Domyślnie

    dwojeczka calkiem calkiem : )
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  6. #16
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Jak czytam komentarze to widzę że się nie udało. No cóż, nikt nie obiecywał że wszystko ma się udawać..
    Jedynka jest oczywiście moją osobistą ulubioną bo chciałem pokazać plastyczność i przestrzenność planu środkowego, czyli pasma drzew. To było właśnie tym co mnie zwabiło w to miejsce. Niebo jest tutaj tylko dodatkiem i jest obrobione całą ilością krzywych które na modzie 16-bitowym sprowadziłem prawie do pionu. Zdaje się że potęgując niebo odciągnęłem niepotrzebnie uwagę od środka.
    Popracuję jeszcze nad tym zdjęciem bo go naprawdę lubię. Stonuję niebo i pokażę znowu...

  7. #17

    Domyślnie

    na pierwszysm zdjeciu - nie wiem skad - jest cala seria drobnych paskow - tak na wysokosci okolo 2 cm nad linia drzew - smugi te opadaja lekko ku lewej.
    nie wiem skad one, ale nie wyglada to ok.
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  8. #18
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikie_001 Zobacz posta
    na pierwszysm zdjeciu - nie wiem skad - jest cala seria drobnych paskow - tak na wysokosci okolo 2 cm nad linia drzew - smugi te opadaja lekko ku lewej.
    nie wiem skad one, ale nie wyglada to ok.
    Jest to pewnie wynik zbyt agresywnego podejścia do chmur. Nie wyciągnie się czegoś z niczego. Muszę to stonować.

  9. #19

    Domyślnie

    Oj Swiatlo bylo warto jest na czym oko zawiesic.
    Pozdrawiam.

  10. #20

    Domyślnie

    Ano... widzę że landskejpsy u jankesów ciekawe...
    Podoba mi się ... co może nie rzadko się zdarza także pod względem obróbki... pod wszystkimi względami
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •