szczerze mówiąc dla 1-go zdjęcia, az tak karkołomnych autostradowo-samochodowych sztuczek bym nie próbował. Mz popełniłes typowy błąd (?), polegający na nieprzepuszczeniu tego co zobaczyłeś swoimi oczami, przez filtr kadru.
Nie jest to jakis zarzut, po prostu raczej nieopanowanie pokusyAle jak wiadomo ludzie są grzeszni
W związku z tym fotografia niczym szczególnym sie nie wyróżnia. Nie ma jakiegos imponującego motywu, światłocienia, szczególnych detali, itp. Ot poprawna kompozycja, przytłoczona cięzkim niebem, ogólnie ciemna.
2-ka jest oczywiście lepsza, przede wszystkim motyw główny, bardziej zróżnicowane pole, złote listki pod drzewem...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami