
Zamieszczone przez
bombel
Wyrażasz się nieprecyzyjnie. Jeśli pod sformułowanim 'funkcje z poprzedniej pracy' rozumiesz rozmieszczenie palet, jakich używałeś, i nie chcesz, żeby to ostatnie ustawienie było zapamiętywane - odptaszkuj to w preferencjach (ustawieniach) (General > Save Palette Locations, tzn. Ogólne > Zapisz Położenia Palet).
Możesz też zapisać zwój ulubiony layout (pozycje palet, miejsce przebywania pasków narzędzi i innych klamotów, ich widoczność, rozmieszczenie, wielkość, szerokość, umiejscowienie jednych względem drugich, ich połączenie w jedno lub podzielenie na kilka osobnych, itd.) i taką konfigurację (wzajemne zależności i jednocześnie ustawienie całości) zapisać. Taka konfiguracja (wzajemna zależność i jednocześnie ustawienie całości) nazywa się 'workspace' (czyli pole, miejsce pracy - miejsce, ale nie Kraków na przykład, tylko biurko raczej) i możesz ją przywrócić jednym klikiem (naciśnięciem lewego lub - rzadziej - prawego klawisza myszy), bądź nawet przypisać temu skrót klawiszowy.
A jeśli masz co innego na myśli - to opisz to dokładniej.
Skontaktuj się z nami