Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie zimorodki też mam

    Oczywiście nie takie jak Jurgena ale zawsze coś
    1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie przesadzajmy ze skromnością, są całkiem całkiem Poza tym nie wiem, jak Ty, ale Jurgen dysponuje budzącą respekt szklarenką IMHO 9/10 jurgenów

  3. #3

    Domyślnie

    Dwójeczka z tą rybką naprawdę niezła
    A na trójeczce fantastyczny kolor piórek
    Podobaja się
    Pokaż mi swoje widmo, a powiem ci kim jesteś...
    D80|18-70|70-300VR|55/2.8micro

  4. #4
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Bajeczna ta dwójka!

    Po angielsku zimorodek to kingfisher, zatem zdjęcie nawet nazwę podkreśla. Mistrzostwo!

  5. #5
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Troszke przeostrzone i komprecha zjadla [zimory to takie kurczaki ktorych komprecha bardzo nie lubi ]. Na jedynce przycialbym odrobine gory, ale sie podobaja a to chyba najwazniejsze ale chetnie zobaczylbym to po poprawkach [czyli mniejsza kompresja i bez hartkoru usmowego]

  6. #6

    Domyślnie

    No sprzet akurat moj brat ma slabszy bo D50 i 70-300 Vr-ke ale zapalu tyle co jurgen w sleczeniu w czatowniach wodzie i bagienkach, pokaz wiecej swoich okazow

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki na komentarze. Z D50 i 70-300vr da się czasami coś wycisnąć, przy odrobinie dobrego światła i przymknięciu do f/7,1. Niestety, z iso 800 w D50 nie da się wyciągnąć wiele szczegółów.
    Zimorodki to sympatyczne ptaszki, nie płoszy ich dźwięk lustra, można spokojnie focić z czatowni. Samiczka (nr2) wydawała mi się bardziej waleczna jeśli chodzi o cierniki. A sam moment uderzania rybką o gałązkę jest fantastyczny, niestety za długimi czasami dysponowałem żeby uchwycić odpowiednio ostro ten moment.

  8. #8

    Domyślnie

    dla mnie te foty są fantastyczne! Nie przeszkadza nawet delikatny szum, powiem więcej - dodaje nawet uroku. Nie ma sensu porównywać swoich prac z pracami innych osób, bo w ten sposób ograniczasz swoje możliwości. Każdy robi zdjęcia inaczej. Z przyjemnością obejrzę kolejne Twoje zzdjęcia
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Fotki fajne, szczególnie dwójka, ale jak dla mnie to ciutkę za ciemno i za duża kompresja
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprocket Zobacz posta
    No sprzet akurat moj brat ma slabszy bo D50 i 70-300 Vr-ke ale zapalu tyle co jurgen w sleczeniu w czatowniach wodzie i bagienkach, pokaz wiecej swoich okazow
    Nie gadaj tyle tylko rezerwuj samolot i na święta przyjeżdżaj. Czatownia stoi a ja chciałbym wypróbować tego demona szybkości (D200) no i sprawdzić te iso 1000
    wld aż tak się tym nie przejmuję. Raczej nie będę miał takiego sprzętu jak jurgen aczkolwiek czekam na inne szkiełko do innego systemu o świetle 3,5 na końcu.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •