Witam!
Przede wszystkim chcialbym sie przywitac.![]()
Fotografia to moje drugie hobby. W swiat cyfry wprowadzil mnie CanonG5 a teraz jestem dumnym posiadaczem D70 z kitem.
Pytanie:
Czy ktos testowal juz nowego Action/plug-in D70 CSpro od Fred'a-Mirandy?
Jesli tak, to jakie wrazenia???
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami