No własnie, jak w temacie. Przy pomiarze matrycowym, lubi przepalić. szczególnie typowy krajobraz. Czy ten typ tak ma czy tylko mój? Wiem że spory wątek był dla sposobu działania pomiaru dla D80. D40 ma tak samo?
Przyznam że do napisania tego postu skłoniło mnie spostrzeżenie, podczas porównania zdjęć z małpki
i z Oly E 510, dla tych samych warunków oświetleniowych, Nikon niestety konsekwetnie albo wypalał
niebo.
Da się coś tym zrobić?
P.S.
Efekt taki jak na zdjęciu marty,
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne...2556872&size=o
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami