o bonusik najlepszy![]()
Szukaj
o bonusik najlepszy![]()
Ciężko skontrastować "albino"... ten typ już tak ma
Niezła bestia, super dyfuzor (pisałem na PW pytanie o rozmiary, właśnie jestem na etapie planowania przebudowy i chciałbym zorientować się w jakim zakresie "szaleć).
PS. Spróbuj dorwać jakąś ładną formę barwną Morelia viridis... to jest dopiero widok![]()
Pozdrawiam Artur Moja galeria
Skontaktuj się z nami