Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Ciężko skontrastować "albino"... ten typ już tak ma

    Niezła bestia, super dyfuzor (pisałem na PW pytanie o rozmiary, właśnie jestem na etapie planowania przebudowy i chciałbym zorientować się w jakim zakresie "szaleć).

    PS. Spróbuj dorwać jakąś ładną formę barwną Morelia viridis... to jest dopiero widok
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    .Spróbuj dorwać jakąś ładną formę barwną Morelia viridis... to jest dopiero widok
    Uff marzy mi się zielony , no i trimka jeszcze bym chciał pstryknąć ,ale z trimmem to problem tylko przez szybę .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •