Porzucimy go gdzies po drodze - z 600ta i tak siegniebo inaczej to bedzie trzeba siedziec sobie w trojke na kolanach... a wtedy jak ktos nas przylapie - 3 facetow w takiej pozie z lufami na wierzchu
![]()
![]()
to bedziemy mieli przechlapane
![]()
![]()
![]()
![]()
A jezeli ktos chce jeszcze skomentowac bambusy to prosze sie nie krepowac![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami