Dzieki za komentarze![]()
imbra, dlaczego jest dwu kolorowy? tego nie wiem... ale wiem ze to byl glowny powod zrobienia mu zdjecia![]()
Szukaj
Dzieki za komentarze![]()
imbra, dlaczego jest dwu kolorowy? tego nie wiem... ale wiem ze to byl glowny powod zrobienia mu zdjecia![]()
Można liczyć na kontynuację? Bo dobrze się zapowiada![]()
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
1 świetna
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Takie zdjęcia sie długo pamięta.
F R E E T I B E T
Pozdrawiam Zbyszek
Na pewno ciekawe.
Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem
Ot taki zwykły bambus, a jakie zainteresowanie.
Swietnie pokazane.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Fajnie ze sie podoba - to dobry znak dla mnie i motywacja zeby probowac wiecej nowych rzeczy![]()
żółto-czarny, moze bedzie - tylko poki co to musze wziac sie do roboty![]()
Niestety wtedy puknalem tylko te dwa po ukosieale jak bedzie wolne to sie cos pokombinuje
![]()
Dzieki raz jeszcze za wizyte i komentarze!![]()
kurcze boję się, że jak posmakujesz w innej kategorii to porzucisz pierzaki![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Waldku, spokojnie...taki czas po prostu ze przerwa ptasia... ale bedzie dobrze - wierze w to... przyjade do Polski to moze wpadne do Ciebie i cos postrzelamy? co Ty na to?
![]()
no zapraszam serdecznieTomajk też chce przyjechać na mysikróliki ale jeżeli zechce wziąć ze sobą armatę 600 mm to mi się do czatowni nie zmieści
![]()
![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Skontaktuj się z nami