Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Bambusowo...

  1. #1
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie Bambusowo...

    Macie tu cos na dobranoc [moje dobranoc ]

    Ale najpierw slowo na niedziele [ktora za 15 min] - anchel zrobil ostatnio swietna robote [mowa o jego jesiennych tryptykach ] wiec pomyslalem ze moze ja tez cos zrobie w podobnych klimatach.... tylko problem taki ze tu z jesienia kulawo wiec wykombinowalem ze moze znak rozpoznawczy Chin - czyli bambus - moglby tu cos poradzic... i mimo ze nigdy takich rzeczy nie robie to dwa podejscia... [ostatnio probuje roznych dziwnych rzeczy bo musze czyms tymczasowo zalepic dziure ktora mi zostala po ptakach ktorych nie robilem od dawna...].

    Uprzedzajac pytania czemu tak - bo tak chcialem

    1.

    2.

    Dobranoc za chwile

    p.s. Ostatni raz robilem ramki w czasach gdy wjezdzalem na nocniku pod szafke wiec prosze o wybaczenie jak krzywo

  2. #2

    Domyślnie

    oglądając te fotki przypomniała mi się zabawka z dzieciństa: kalejdoskop. Uwielbiałem oglądać tworzące się w lustrach wzory. Kapitalny pomysł i dobre wykonanie
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  3. #3

    Domyślnie

    jedyneczka "kalejdoskopowa" z fajnymi pastelami

  4. #4

    Domyślnie

    Obydwa świetne - z pomysłem i dobrym wykonaniem. O !

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajne oba
    A czemu ten pierwszy bambus taki dwukolorowy? (pytam wyłączenie z ciekawości ) Zawsze myślałam, że one są TYLKO koloru zielonego.
    Pokaż mi swoje widmo, a powiem ci kim jesteś...
    D80|18-70|70-300VR|55/2.8micro

  6. #6

    Domyślnie

    fajny pomysl,dobre wykonanie.1 faktycznie jak kalejdoskop .

  7. #7
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Klasa, po prostu klasa. Świetny przykład na to, że dobry pomysł to 'większa połowa' sukcesu.

    Gratulacje!

  8. #8

    Domyślnie

    takie proste, a takie dobre.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedyneczka bardzo ciekawie wyszła ...faktycznie tak jak koledzy piszą jak kalejdoskop .
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  10. #10

    Domyślnie

    Super pomysł . Super wykonanie.
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •