Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie w jesiennym igliwiu...

    to ujęcie powstało zupełnie przypadkowo. Przechodziłem koło choinek (teraz wiem, że to modrzew), kiedy zobaczyłem buszujące w nim sikory modre. Cale szczęście, że miałem aparat. W ogole się nie kryłem, jedynie zamarłem na chwilę. Czekałem może 15 minut, kiedy ciekawość sikory wzięła górę nad bojaźnią

    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Piekne zdjęcie !
    miałeś szczęście do tej kolorystyki: złote do żółtego...
    ... i ostrość do pozazdroszczenia

  3. #3

    Domyślnie

    ale jestes cierpliwy ,ladna fotka,kolorki sliczne

  4. #4

    Domyślnie

    Z reguły nie oceniam twoich zdjęć bo nie ma po co. Większość jak dla mojego niewprawnego oka jest świetna. Ale to - połączenie kolorów i świetnego kadru... Ja po prostu widzę jak ona (on) patrzy na ciebie w trwożnym oczekiwaniu na najmniejszy ruch.

    *****

  5. #5

    Domyślnie

    Jak zwykle świetne. Pewnie zaraz po pstryku odleciała. „stoi w pozycji startowej”
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wld
    jedynie zamarłem na chwilę. Czekałem może 15 minut


    Waldku wg mnie ze to jedna z Twoich najlepszych fot - glownie dzieki ciekawskiej pozie modelki i fantastycznym kolorom mozna by delikatnie oczko podciagnac - to by tylko dopelnilo piekna tego zdjecia... gratulacje!

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo sie podoba

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Waldku wg mnie ze to jedna z Twoich najlepszych fot - glownie dzieki ciekawskiej pozie modelki i fantastycznym kolorom ...
    Marcin, dzięki. To ja tyle się staram, siedzę po kilka godzin w mojej kryjówce, wkopuję różne gałęzie a Ty twierdzisz, że to zdjęcie zrobione niemalże w biegu jest najlepszym moim dziełem?? Kolorystyka jest zasługą jesieni, za co jestem jej wdzieczny. Muszę dodać, że nieco zjechałem suwaczkiem od nasycenia, bo kolor igliwia zbytnio zdominował kadr.

    Cytat Zamieszczone przez Marek-frotka Zobacz posta
    .... Pewnie zaraz po pstryku odleciała. „stoi w pozycji startowej”
    pozwoliła sobie na jeszcze jedno ujęcie
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Witaj.

    Czy już pisali, że to świetne zdjęcie, kolorki rewelacyjne i poza super (startowa) . T_P_

    P.S. Warto było czekać, oj warto ...
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  10. #10
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moj ulubiony Waldek
    To ja tyle się staram, siedzę po kilka godzin w mojej kryjówce, wkopuję różne gałęzie a Ty twierdzisz, że to zdjęcie zrobione niemalże w biegu jest najlepszym moim dziełem??
    Tak to juz jest ze foty robione w biegu sa najlepsze ehhh zebym ja tez tak potrafil... A teraz zawijam kiece i lece bo autobus do Yangzhou czeka...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •