Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Trochę "inaczej" Anna

    Postanowiłem zaryzykować i wstawiam! Nie bijcie. Jak wiecie jestem świeżak...
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  2. #2

    Domyślnie

    2 bardziej
    A co tak fioletowo ?
    I ostrość rozmyta jakby ?

  3. #3

    Domyślnie

    Fiolet zamierzony... To fotki z back stage sesji do reklamy prasowej... Podpiąłem sie z boku fotografki (notabene focącej Canonem 40D) Fotki z sesji (robione oczywista Nikosiem przeze mnie) wstawię po delikatnej obróbce... Te są "gorące" i wstawione na szybko... Czemu fiolet? Przejechałem z BW - probowalem dobrac swiatlo w tym naszym pseudo studiu w agencji... A i odejsc ciezko bylo dalej (ciasno)... Jedyne co sie dalo to "troche je wyciagnac" w PS. Stad kolorek;] Ale minka fajna dlatego wrzucam... Zreszta kto powiedzial ze ma to byc (c)kanonowe podejście do tematu;]?
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  4. #4

    Domyślnie

    ostrosc moim zdaniem jest dobra ,podobaja mi sie kadry -ladna modelka ,tylko ten kolor tych fotek....pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Wieczorem wstawię wiecej... i w kolorze...
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  6. #6

    Domyślnie

    Pracuj dalej bo masz ciekawa modelkę,
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    ładna modelka, troszkę może za mocno twarz oświetlona...

  8. #8

    Domyślnie

    Czas na obiecany kolor... Hmmm... Nie wiem tylko czy w miarę dobrze skadrowane... Jakoś te ręce dziwnie mi "leżą", ale oceńcie sami.. Może mi się zdaje. Wyprzedzam pytanie o ostrość. Proszę zobaczyć jakie mam szkła w opisie... Staram się jak mogę ;] Ps. Oczekuję na 50 mm 1,8
    Nikon D80, Nikon F50, Zenit, Nikkor AF-S 24-85 mm 3,5-4,5 G; Nikkor 28-80 mm 3,5-5,6 D; Nikkor 50 mm 1,8 D; Jupiter 135 mm 3,5; Nikon SB-24 Szukam kolejnego szkła

  9. #9

    Domyślnie

    Prawa ręka modelki wygląda jak by to była ręka kogoś innego. Raz, że jnny kolor skóry, a dwa sposób ułożenia. Ogólnie kolor skóry jak dla mnie za czerwony/magentowy. Dziewczyna bardzo ładna, ja bym raczej ją poprosił o uśmiech.

  10. #10

    Domyślnie

    jest kolor -nie eksperymentuj juz z fioletami bo szkoda ta ladna twarz ubierac w tak destrukcyjne barwy ,podoba mi sie ta fotka kadr i melancholia

    ps.trzecie oko ma niestety racje z ta dlonia,niefortunnie sie ustawiles a dosc ciasny kadr spowodowal tego typu efekt

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •