Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Czar kobiety

  1. #1

    Domyślnie Czar kobiety





    Mile widziana krytyka... kolor/kadr/itd...

  2. #2

    Domyślnie

    no to cos napisze

    1. Caly odbior mz psuja majtki, maja sie nijak do fotografii i chyba psyja caly odbior. Zdjecie jest chyba takie troche statyczne(sztuczne) modelka nagle zastygla w bezruchu. Brak mi zdecydowanie mimiki twarzy.
    I swiatlo dla mnie strasznie plaskie

    2. Juz lepiej, ale przeszkadzaja mi wolne przestrzenie na dole bo lewej i prawej stronie, fajnie jest z lewej ciesno gora przyciete ale z lewej powinno tez byc ciasniej albo wiecej. Teraz to wyglada jak bys z ledwoscia sie zmiescil

    3. Nic sama fotografie we mnie nie wzbudza

    4. Najlepsze mz z calosci, tylko znowu bije po oczach trojkat pomiedzy reka a cialem modelki, podoba mi sie GO moze bym jeszcze troszke dekoltu tu w komponowal

    Generalnie srednio mi sie podoba, byl jakis zamysl ale wykonanie niestety nie wyszlo
    pozdrawiam
    JELO
    F100 /F50 /D90 /NIKKOR 35-80,18-105, 20, 50, SIGMA 100-300

  3. #3

    Domyślnie

    Sympatyczna, nastrojowa seria. Co mi się niepodoba to deseń na koszulce - wprowadza cholerny bałagan detali nijak się mający do prostego tła, a na domiar złego kolorystycznie nie korespondujący z resztą - kolorami skóry, włosów i tła. Lepsze byłoby coś gładkiego. Miejscami brakuje mi też bardziej zdecydowanego odcięcia modela od tła. Czepiałbym się także kadrowania. Tak czy siak całość fajna w odbiorze

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    nie jest zle. nastepne mam nadzieje ze beda lepsze .. czepial sie nei bede bo jeszcze mi sie dostanei :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •