Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Powązki - groby znanych i bezimiennych

    Cześć,

    We Wszystkich Świętych cały wieczór spędziłem na Powązkach. Robiłem przeróżne zdjęcia - poniżej chciałbym pokazać kilka kadrów z miejscami, gdzie pochowani są znani ludzie, jak też Ci, których nazwisk nikt nie kojarzy lub wręcz nie zna. Zestaw większej liczby zdjęć wrzuciłem na osobny serwer (dla chętnych - adres na końcu). Oczywiście 99,9% zdjęć robione Sigmą 30


    1 - Walczył w Powstaniu 1863, żył 100 lat



    2 - Katakumby przy Aleji Zasłużonych



    3 - Bezimienny



    4 - Grób Edwarda Milewicza



    5 - Wielu, którzy oddali życie za Ojczyznę



    6 - Wspomnienie Czesława Niemena



    7 - Ponownie Aleja Zasłużonych



    8 - Grób Mościckich



    9 - Wspomnienie Powstania Warszawskiego



    10 - Klimat ...




    Odwiedziłem jeszcze groby m.in. Kuronia, Bielickiej, Reymonta i wielu innych - chętnych zapraszam na stronę http://zbigniew-piatek.ovh.org/ Zrobiłem trochę podpisów, aby można się połapać jakie miejsca są na zdjęciach. Na stronie jest 50 zdjęć.

    Pozdrowienia,
    Zbyszek

  2. #2

    Domyślnie

    Zbigniewie zdjęcia wszystkie bardzo mi się podobają...klimat, oko, pomysł, wykonanie super ofcourse, jedno ze stronki mi się wyjątkowo podobało (chyba lampą doświetlane i cień fajny powstał), jako młody amator, widząc nie 1 - szy już raz Twoje prace, jestem pod wielkim wrażeniem, że mogę z nich czerpać inspirację...ćwiczyć i ćwiczyć zeby za 50 lat Tobie dorównać, gratuluję tym którzy mają szanse z Tobą rozmawiać i uczyć się od ciebie jak i d innych kolegów z forum...
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za dobre słowo, ale aż mi się głupio zrobiło, bo sam uważam siebie za początkującego ...

    Cieszę się, że się podobało - pierwszy raz latałem ze statywem i powiem tak - fajna sprawa. Wiele osób robiło zdjęcia i jest to na pewno świetny moment, aby pochodzić z aparatem. Na przyszłość wiem, że (1) nic nie jest tak dobre jak tryb manualny (2) przydałoby się szerzej, niż 30mm.

    Pozdrowienia !

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne. Robiłeś z ręki czy ze statywu?
    OK, juz sobie doczytałem - za długo pisałem tego posta
    Pozdrowienia

  5. #5

    Domyślnie

    Ogólnie czasy naświetlania były od 1s do powiedzmy 15s. Czułość w porywach ISO640, normalnie powiedzmy 200. Niezła frajda tak stać przy aparacie i czekać aż się zdjęcie zrobi

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się 2. Super fota. Z podanego linku niektóre są równie dobre lub lepsze. Dobry reportaż.
    Tymczasem Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Dzięki za dobre słowo, ale aż mi się głupio zrobiło, bo sam uważam siebie za początkującego ...
    to ja już nie bede swoich pokazywał....gnioty same
    poucze sie to dopiero...ale każdy kiedys zaczynał

  8. #8

    Domyślnie

    Zbyszku dobre te fotki ,przemyslane kadry ,jakosc-mnie osobiscie bardzo podoba sie nr 3 za prostote ujecia a mimo tego sile przekazu ,a nr 5 jako najlepsze z prezentowanych za calosciowy klimat tego dnia ,pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    5 rewelacyjna. Gratulacje.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  10. #10

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe komentarze ! Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •