Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Post Puchar Polski: Korona Kielce vs. Polonia W-wa

    Witam

    Wkońcu się odważyłem się pokazać jakieś fotki...mam nadzieje że się któreś ze zdjęć...będę wdzięczny za wszelki wskazówki i uwagi co do robienia zdjęć i obróbki. Zdjęcia są troszkę ciemne bo mam ciemny kitowy obiektyw

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.

    Pozdrawiam
    dangerCK
    Nikon D40x + 18-55 + 55-200 VR

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystkie wygladają tak jakby byly robione jakims kompaktem...
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Moze to przez obrobke i ciemny obiektyw...co moge zmienic w ustawieniach zeby to poprawic przewaznie robie zdjecia na 1/320 lub 1/400 w trybie S, ISO koryguje automatcznie a ustawiam na 800, na Af-C, w trybie zdjec seryjnym, na VR wlaczonym.
    Nikon D40x + 18-55 + 55-200 VR

  4. #4

    Domyślnie

    wylacz VR, zwieksz ISO,
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli ja moge też coś doradzić to wydaje mi się, że lepsze są fotki zaszumione niż plastikowe (chyba że ktoś uważa inaczej). No i ciasniejsze kadry by się przydały.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #6

    Domyślnie

    8 najlepsza, trzeba mieć szczęście żeby tak utrafić. A tak ogólnie troszkę nie ostre

  7. #7

    Domyślnie

    Szumi.... to po pierwsze. Mam wrażenie, że wrzuciłeś je prosto z aparatu... zobacz np na 6 i 7. Jedna zbyt czerwona, druga zbyt zielona... 9 uciąłeś nogi i do tego poruszone. Na 1 i 5 jakiś dziwny biały pasek....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •