Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Orange Ekstraklasa: Koron Kielce-Górnik Zabrze

    Witam..
    Parę fotek z meczu:
    1.
    2.
    3.
    4.

    Prosze o pare słów krytyki..

    Pozdrawiam
    Artur

  2. #2

    Domyślnie

    pewnie siedzielismy kolo siebie

    skad akr?

  3. #3

    Domyślnie

    Ty to tylko tymi akredytacjami zyjesz...

    Hmm a co do zdjec, tak jak u blingblinga przedewszystkim brakuje mi korekty poziomami.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  4. #4

    Domyślnie

    korekta koretka, lepiej od razu zrobic dobre foto niz potem porpawiac nie? ja wciaz sie ucze...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    Ty to tylko tymi akredytacjami zyjesz...

    Hmm a co do zdjec, tak jak u blingblinga przedewszystkim brakuje mi korekty poziomami.
    A w którą stronę ?
    Dzisiaj oglądałem na 4 róznych LCDkach i na laptopach jest za blado a na większych ok.. i jak tu dogodzić wszystkim?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    A w którą stronę ?
    Dzisiaj oglądałem na 4 róznych LCDkach i na laptopach jest za blado a na większych ok.. i jak tu dogodzić wszystkim?
    Może oprócz trójki jest przede wszystkim za ciemno

  7. #7

    Domyślnie

    arturs prawda jest dość brutalna.... Jeżeli pracujesz na lcd (a co gorsza matrycy lapka) to musisz robić zdjęcia "na wyczucie". Jeżeli zrobisz je idealne pod względem jasności to na CRTkach będzie bankowo za ciemno, jeżeli podbijesz saturacje tak by było "kolorowo" możesz się spodziewać, że "u innych" wystąpią kolorowe placki...

    A tak pomijając to jeśli chodzi o twoje zdjęcia to nawet u mnie (na ********** jasnym lcdku) na 1 i 2 (zwłaszcza 2) zdjęciu jest za ciemno.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #8

    Domyślnie

    Ok, dzięki za brutalną prawdę..
    niestety robię na LCDku - muszę obejrzeć na jakimś CRT w takim razie.. tylko ciężko będzie znaleźć ;(

    Pozdrawiam
    Artur

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •