Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lacha Zobacz posta
    hehe pomyslalem to samo co ghs
    kobyll, nie mow ze bedziesz kupowal monopod do 70-200
    Będe bo mam łapy jak galareta A na serio to odnosze wrażenie, że będzie mi dużo łatwiej.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ghs Zobacz posta
    No, wreszcie dobra fota.
    Dobra, ale kwadrat mi tutaj totalnie nie pasuje.

  3. #13

    Domyślnie

    Kiedys uzywalem takiego za 80 zł, teraz mam Manfroto. Roznice? duzeeeeee, hmm po co kupowac cos dwa razy? lepiej raz a dobrze. Ten chinczyk sie pogiął, pokrzywił, śrube musiałem mocowac od nowa itd
    Powiem krótko: ten milion znawców ma racje

    Kiedys przez pewien czas uzywalem monopodu z 70-200, teraz jakos nie umiem sie posługiwac zestawem 70-200 + monopod jakos mało mobilne sie wydaje
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  4. #14

    Domyślnie

    co prawda uzywam monopoda z 70-200 ale mysle ze bez niego spokojnie dalbym rade. uzywam bo po 1 ktos mnie tego nauczyl ( ) a po 2 jakos sie juz przyzwyczailem i tak mi zostalo tym bardziej jak zmienie szklo to od razu wezme manfrotto



  5. #15

    Domyślnie

    ale ok.... jedziemy dalej, kolejna porcja :





    wiem ze szumi




    no i taka skladanka, maciek mielcarz w akcji

  6. #16

    Domyślnie

    kij z tym ze szumi... ja sie pytam gdzie jest ostrosc?
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  7. #17

    Domyślnie

    ostrosc.. pewnie fatalna obrobka bo na lcd jest ostre jesli korzystasz z crt to pewnie dlatego, cala przypadlosc lcd ze wyostrzaja.... zrobie jutro na crt i podmienie foty;]

  8. #18

    Domyślnie

    akurat ogladam na lcd
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Ja bym już tylko wyostrzył jeszcze po phantomanku i by była gitara


    Panowie tak korzystając z okazji mam pytanie. Jakich monopodów używacie? Ja się nosze z zamiarem kupna w najbliższym czasie i nie wiem czy warto jest się skubnąć na coś droższego czy łyknąć jakiegoś Velbona albo Goldphoto (czy jakoś tak ) po niższej cenie. Przeglądałem wątki na forum i wiadomo od razu się znalazło milion znawców uznających tylko Manfrotto. Wiem, że Manfrotto byłby najlepszy tego mi nie musicie tłumaczyć Pytam jak się sprawują te tańsze?

    Pytanie zadaje tutaj bo wiem, że w tym miejscu na forum są ludziska, którzy wiedzą o co biega i nie będą mi pisać o tym jak się spisuje monopod na plenerku ślubnym czy innym ustrojstwie
    Manfrotto, koszt około 130zł więc ile oszczędzisz na tańszym - parę dych? mała cena za wkurzanie się że ci nie pasuje.. jak phantomek - raz a dobrze

    Cytat Zamieszczone przez lacha Zobacz posta
    kij z tym ze szumi... ja sie pytam gdzie jest ostrosc?
    Szumi bo ma duszę podobno , ja robię bezdusznym plasticzakiem i nie widzę duszy na zdjęciach
    Ostrość faktycznie gdzieś uciekła - pewnie przy zmniejszeniu nie wyostrzyłeś.. ale kadry całkiem fajne

  10. #20

    Domyślnie

    hmm no to nie wiem moze jeszcze cos dorzuce (ostrego jak zyleta )


    wrzucam kolejne 3....

    nieco ostrzejsze (chyba)


















    co do ostrosci.... coz... sigma to sigma i nic na to nie poradze.... bedzie nikkor beda same zyletki :]

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •