bierz f801s jest młodszy od tych dwóch co wymieniles. Poza tym to kawał dobrego korpusu
Szukaj
bierz f801s jest młodszy od tych dwóch co wymieniles. Poza tym to kawał dobrego korpusu
Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /
Mam ok 500 zł na puszke i hyba 801s odpada bo nie wykorzystuje wszystkich możliwości SB-80DX co byscie mi polecili F70 czy może funkcje których nie obsługuje F801s są mało ważne ??
kiedyś też myślałem na wyborem puszki i brałem pod uwagę F801s, ale F70 możesz trafić w bdb stanie, ma wbudowaną dość sulną lampę (co czasem się przydaje), bdb pomiar światła i dobry silnik AF...jestem na prawdę zadowolony i jeśli kiedykolwiek bym zmieniał to wyłącznie od F100 w górę :P
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Wykaże się wtórnym analfabetyzmem ale niewiem co to jest auto-bracketing
Np. w aparacie 801 z przystawką MF-21 (sam aparat nie ma funkcji bracketingu) ustawiesz ilośc zdjęć od 3 do 19 ze skokiem 0.3 do 2.0Zamieszczone przez Mamut
Po pomiarze aparat wykonuje zadaną serię zdjęć zaczynająć od niedoświetlonych do prześwietlonych
np:
-2, -1, 0, 1, 2
-2, -1.5, -1, -0.5, 0, 0.5, 1, 1.5, 2
Jest to przydatne w trudnych warunkach oświetleniowych. W takim przypadku, jeżeli pomiar nie był poprawny, to po zrobieniu takiej serii zdjęć, któreś będzie naświetlone poprawnie.
Gdzie lepiej kupić puszkę giełda czy allegroI chyba to pytanie bardziej dotyczy różnicy w cenie, bo moje zdolności do wyłapania uszkodzeń kończą się na obejrzeniu migawki zapięcia tylniej ścianki przesuwu filmu no i takim ogólnym obejrzeniu aparatu czy mniej więcej jest cały
czym się różni F-601M od F-801?
zdaszek
F-601M Tamron AF 28-70 + zero umiejętności
Pytanie raczej powinno brzmiec - czym sie rózni F601M od F601?Zamieszczone przez zdaszek
F601M to F601 pozbawiony AF, wbudowanej lampy błyskowej, punktowego pomiaru światła - najdziwniejsze ustrojstwo jakie skonstruował Nikon. Niby manualny, ale obiektywy powinny miec CPU.
F801 to inna klasa.
Pozdrawiam:
Andrzej
a może odpowie mi ktos gdzie lepiej kupić puszke ??
Skontaktuj się z nami