Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: F-801

  1. #1
    Mamut
    Gość

    Domyślnie F-801

    1. Jaka jest różnica między F-801 a F-801s
    2. Znacie jakąś (działającą) strone z manual'em najlepiej po Polsku do F-801
    3. Co daje tylna ścianka MF-21

    I co zyskam zmieniając F50 na F-801 + MF-21

  2. #2

    Domyślnie

    1. co daje wyszukiwarka na forum?
    2. dlaczego nikt jej nie uzywa?
    3. czy jest taka trudna w uzyciu?

    I co zyskalem zamieniajac wczorajszy wiek na ten dzisiejszy, wiekszy i jedna dzialke
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  3. #3

    Domyślnie

    Róznia miedzy 801s a 801 to podajże pomiar swiatla. Był kiedyś na forum post o róznicach. Co daje tylnia scianka? zwiększone parametry apartu, ale o tym tez bylo, wystarczy poszukac.

    A jesli chodzi o polską instrukcje w internecie produktu nikona... to nie te forum

    Pozdrawiam
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

  4. #4
    Mamut
    Gość

    Domyślnie

    n8008 to odpowiednik 801s czy 801

  5. #5

    Domyślnie

    801
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  6. #6
    Mamut
    Gość

    Domyślnie

    czy są jakiekolwiek różnice między modelem F801 a N8008 oprócz napisu na skorupce

  7. #7

    Domyślnie

    nie.
    google.com na przyszlosc
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie Re: F-801

    Cytat Zamieszczone przez Mamut
    1. Jaka jest różnica między F-801 a F-801s
    f801s ma szybszy autofocus niz 801 i pomiar punktowy czego w 801 brakuje.
    pozdro
    b.
    d700|d300|F801|N 24-70 2.8|N 70-200 2.8 VR II|N 17-55 2.8|mir 20 3.5|SB800
    www.chilistudio.pl | www.wmfoto.pl

  10. #10
    Mamut
    Gość

    Domyślnie

    dziękuje za instrukcje i jeszcze mam pytanko czy może mieliście kiedyś w ręce F-401x i F-601m i czy sż gorsze od F-801s

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •