Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie FastStone Image Viewer - ver 3.3

    Polecam nowa wersje programu FastStone Image Viewer - 3.3. Bardzo szybkie wyświetla pliki NEF, lupa pod klawiszem myszy i wiele innych ciekawych opcji - i darmowa do użytku domowego

    Strona domowa - http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm
    Ostatnio edytowane przez Tr0n ; 25-10-2007 o 01:37
    pozdrawiam Sebastian

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Polecam nowa wersje programu FastStone Image Viewer - 3.3. Bardzo szybkie wyświetla pliki NEF, lupa pod klawiszem myszy i wiele innych ciekawych opcji - i darmowa do użytku domowego

    Strona domowa - http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm
    szybki bo wyświetla obrazek w małej rozdzielczości. Ale używam od jakiegoś czasu i jest ok.
    FX

  3. #3

    Domyślnie

    Ja miałem ten program i dla mnie to jakaś porażka.
    Gdy otworzyłem zdjęcie w tym programie nie wiem z kąd pojawiły się TAK WIELKIE SZUMY, że zdjęcia nie dało się oglądać.
    Dopiero w ACDsee lub w Bridgu zdjęcia były normalne.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Ja miałem ten program i dla mnie to jakaś porażka.
    Gdy otworzyłem zdjęcie w tym programie nie wiem z kąd pojawiły się TAK WIELKIE SZUMY, że zdjęcia nie dało się oglądać.
    Dopiero w ACDsee lub w Bridgu zdjęcia były normalne.
    jak już pisałem wyżej - program nie wyświetla całego pliku lecz aby było szybciej wyświetla plik podglądowy. Bridge i ACDSee wyświetlają cały RAW. Stąd ten program NIE SŁUŻY do oceniania jakości zdjęcia tylko do tego aby szybko coś znaleść itp.
    FX

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkwiek Zobacz posta
    jak już pisałem wyżej - program nie wyświetla całego pliku lecz aby było szybciej wyświetla plik podglądowy. Bridge i ACDSee wyświetlają cały RAW. Stąd ten program NIE SŁUŻY do oceniania jakości zdjęcia tylko do tego aby szybko coś znaleść itp.
    Zeby znaleźć potrzebny plik, uzywa sie oprogramowania do katalogowania zdjec w postaci miniaturek i tagow oraz opisywania slowami kluczowymi. Juz sobie wyobrazam jak swoje ponad 40 plyt DVD wkladam jedna po drugiej do napedu i ogladajac wszystkie zdjecia, szukam tego jednego...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Zeby znaleźć potrzebny plik, uzywa sie oprogramowania do katalogowania zdjec w postaci miniaturek i tagow oraz opisywania slowami kluczowymi. Juz sobie wyobrazam jak swoje ponad 40 plyt DVD wkladam jedna po drugiej do napedu i ogladajac wszystkie zdjecia, szukam tego jednego...
    mimo wszystko ja go wykorzystuje do szukania ale trochę innego Stig
    gdy ktoś do mnie przyjdzie z nośnikiem z RAWami a ja chce znaleźć szybko to o co mi chodzi to nie kataloguje jego dysku tylko korzystam z tego softu. Po za tym Stig - czepiasz się ź spójrz na swoją odpowiedź nie używasz polskich znaków więc zastanów się po co Ty mi zwracasz uwagę. Przyganiał kocioł garnkowi - znasz takie powiedzenie?
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkwiek Zobacz posta
    nie używasz polskich znaków więc zastanów się po co Ty mi zwracasz uwagę.
    Zwracam Ci uwage na blad ortograficzny. Wiesz... Latwiej sie czyta bez diakrytykow, niz zapis fonetyczny.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Zwracam Ci uwage na blad ortograficzny. Wiesz... Latwiej sie czyta bez diakrytykow, niz zapis fonetyczny.
    Błąd to błąd. Ani Ty, ani ja nie napisaliśmy zdania poprawnie
    FX

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkwiek Zobacz posta
    Błąd to błąd. Ani Ty, ani ja nie napisaliśmy zdania poprawnie
    Przyzwyczajenie do pisania bez polskich znakow, majace swoje korzenie w poczatkach polskiego internetu, ma sie nijak do bledow ortograficznych. Co prawda nie wszyscy dzisiaj akceptuja brak diakrytykow w tekstach elektronicznych, ale nie zmienia to faktu, ze dla wszystkich blad ortograficzny jest i bedzie bledem ortograficznym. To ze nie wciskam alta przy pewnych znakach, nie znaczy ze nie znam zasad pisowni w ojczystym jezyku. Smieszne masz podejscie do tematu, kiedy nawet nikt nie zwrocil Ci konkretnej uwagi, ale jedynie zaznaczyl Twoj blad. Wytykanie braku ogonkow i kropek przy pisanych przeze mnie znakach, nie zmieni tego, ze to Ty popelniles szkolnego babola... Nie wspomnialem juz nawet o braku przecinkow w Twojej wypowiedzi, czy rozpoczynania zdania mala litera.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •