Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie No to MTB dla odmiany

    Z tej samej miejscówki .. tego samego dnia..
    (na dole więcej fotek)

    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  2. #2

    Domyślnie

    no i to juz jest duzo lepsze
    zdecydowane kolory, osba mocno wybijajaca sie z tla... takie bardziej Twoje zdjecia
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie trochę za dużo pierwszego planu a jeżeli już, to foto wyglądałoby lepiej w bardzo wąskim/podłużnym kadrze Świetne światło na zawodniku. Co ma wspólnego Dual z MTB?
    Pozdrawiam
    Janusz

  4. #4

    Domyślnie

    Mam pytanie byćmoże bardzo lamerskie - mianowicie dlaczego w zdjęciach na rowerach, rolkach albo deskorolce główny bohater zazwyczaj zajmuje tak malutą cześć kadru? Zauważyłem taka prawidłowość na zdjęciach na naszym forum (innych nie przeglądałem). Wydaje mi się, że zdjęcie dużo by zyskało gdyby ustrzelić typa na większym zbliżeniu. Czy powodem jest konieczność używania szerokich kątów by osiągnąć zamierzony efekt?
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Mam pytanie byćmoże bardzo lamerskie - mianowicie dlaczego w zdjęciach na rowerach, rolkach albo deskorolce główny bohater zazwyczaj zajmuje tak malutą cześć kadru? Zauważyłem taka prawidłowość na zdjęciach na naszym forum (innych nie przeglądałem). Wydaje mi się, że zdjęcie dużo by zyskało gdyby ustrzelić typa na większym zbliżeniu. Czy powodem jest konieczność używania szerokich kątów by osiągnąć zamierzony efekt?
    nie wiem jak przy rowerach, ale przy desce/rolkach tak to jest juz "przyjete", ze kadrujemy cokolwiek szerzej aby pokazac kontekst zdjęcia czyli miejscowke po prostu

    dla "osoby postronnej" raczej nie bedzie to mialo znaczenia bo i tak bedzie "łoooo ale leci", ale dla ludzi siedzących w temacie zupelnie inna "wartosc" ma np kickflip zrobiony z 3 a inna z 33 schodow
    stad takie a nie inne kadrowanie - z tym ze oczywiscie wszystko zalezy od konkretnej sytuacji

    zeby lepiej to zrozumiec znajdz sobie jakas fotke rolek/deski np w bravo czy innej prasie dla pan - tam dosc sporadycznie pokazuje sie cos wiecej niz skatera - to sa zupelnie inne zdjecia



    a wracajac do meritum - lepiej, ciekawiej choc kolory mi osobiscie nie siadaja (jakies taki jakby chcialy a nie mogly) + podwojne logo jest zupelnie niepotrzebne

    ale kadr zdecydowanie ciekawszy, choc moze by go przyciąć w kwadrat / wywalic troche dolu (np ta biala "kupe" na samym dole - rzuca sie w oczy) ?

  6. #6

    Domyślnie

    Odnajduje różnice pomiędzy kickflipen z 3 i 13 schodów ponieważ "za łebka" sam próbowałem swoich sił na desce i po całych dniach albo jeździłem, albo czytałem "gazetki branżowe" ewentualnie pociskałem w Tonego Hawka.

    Nigdy natomiast nie zastanawiałem się nad fotografowaniem skatingu stąd moje pytanie.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #7

    Domyślnie

    No, to zdecydowanie bardziej mi się podoba.
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fushiro Zobacz posta
    Dla mnie trochę za dużo pierwszego planu a jeżeli już, to foto wyglądałoby lepiej w bardzo wąskim/podłużnym kadrze Świetne światło na zawodniku. Co ma wspólnego Dual z MTB?
    no moze to iz generalizujac jest to pewien składnik wchodzacy w rodzine imprez MTB, ale faktycznie po tytule spodziweałem sie czegos blizszego nazwie czyli typowego kolarstwa górskiego


    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Mam pytanie byćmoże bardzo lamerskie - mianowicie dlaczego w zdjęciach na rowerach, rolkach albo deskorolce główny bohater zazwyczaj zajmuje tak malutą cześć kadru? Zauważyłem taka prawidłowość na zdjęciach na naszym forum ...
    no chłopaki tak sobie wymyslili ze muszą pokazać "skąd i do dokąd" ale ja znam troche niezłych zdjec ze zdecydowanie innymi ujeciami ale to powiezmy iż kazdy fotograf ma swoją maniere i robi co uważa - jeden pokazuje "coś" inny aspekty techniczno-instruktazowe w czym nasz kolega jest niezły, natomiast co do MTB - to ani ta fota z mtb niewiele ma wspólnego ani generalnie tak dalekich planów w mtb się nie robi - w MTB to pot, błoto czy wysiłek widać jak na dłoni, a jak chcesz coś na rowerach i bliżej - to kliknij w link pod podpisem

  9. #9

    Domyślnie

    eee.. MTB Mountain Bike... czyli rower górski.. Tak crosówka jest Rowerem Górskim (MTB) .. tak i Downhillowy Full jest .. uwaga . Rowerem Górskim (w skrócie... ?? MTB ?)
    MTB jest bardzo szerokim pojęciem ... ale to nie zmienia faktu .. że wciąz idealnie opisuje ten rodzaj roweru który przedstawiłem na zdjeciu.

    aha.. i nie dual .. tylko Dirt!

    No to jeszcze jedna z tej samej miejscówki!
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •