Witam!
Czesto wypowiadamy sie, ze jakas torba jest fajna ale tak naprawde jak sie nie widzi jej "na zywo" to trudno wybrac...![]()
Szczegolnie w mniejszych miejscowosciach lookniecie jest niemozliwe... Wymiary podawane na stronach producentow tez jakos niewiele mowia - srednio zgadzaja sie z rzeczywistoscia...Wiec pytam:
Mam Nova5... szukam cosik wiekszego ... wpadla mi w oko Stealth Reporter 500AW... roznica miedzy pojemnoscia tych toreb jest duza?
Nie wiem ale jakos nie lubie upychac w torbie na sile - do Nova5 wchodzi mi F100 z BG i zoomem, D70 z kitem, 105tka i lampa.. No moze 50tke gdzies upchne...
Moze odchudze sobie sprzecik i bedzie cool ale lazi mi po glowie kiedys 80-200/2,8 i za cholerke nie wiem jak i gdzie bym go upakowal![]()
Jesli ktos ma doswiadczenia w tym temacie to chetnie poslucham rad i opinii![]()
Pzdr
Spinner
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami