Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    Radziwiłłów/Wawa
    Posty
    83

    Domyślnie Real World Adobe Photoshop CS

    Czy ktoś oglądał/ma tą książkę ? Jakieś opinie, czy warto wydac stówkę na coś takiego?
    ...a ja się nie boję, zawsze robię swoje

  2. #2

    Domyślnie

    patrząc na to ohydztwo spłodzone w PS, które wstawili na okładkę - nie warto

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    Radziwiłłów/Wawa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    patrząc na to ohydztwo spłodzone w PS, które wstawili na okładkę - nie warto
    Okładkę pewnie płodzili w helionie (używając painta)
    ...a ja się nie boję, zawsze robię swoje

  4. #4

    Domyślnie

    nie wiem czego warta jest ta ksiazka ale ja polecilbym Ci takie

    Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć. Wydanie I , II, i chyba wyszło III Autor: Scott Kelby

    no ale ktos inny moze powiedziec ze sie myle.

    Tylko kurcze nie moge dostac nigdzie wydania I no i w Helionie II tez chyba nie dostaniesz.
    ......co ja moge wiedziec o foceniu ...NIC

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Góra/Wrocław
    Posty
    160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umba
    Tylko kurcze nie moge dostac nigdzie wydania I no i w Helionie II tez chyba nie dostaniesz.
    To one się różnią zawartością?

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    Radziwiłłów/Wawa
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umba
    nie wiem czego warta jest ta ksiazka ale ja polecilbym Ci takie

    Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć. Wydanie I , II, i chyba wyszło III Autor: Scott Kelby

    no ale ktos inny moze powiedziec ze sie myle.

    Tylko kurcze nie moge dostac nigdzie wydania I no i w Helionie II tez chyba nie dostaniesz.
    Chciałem tą książkę kupic ale na stronie helionu zobaczyłem tą i pomyślełem że może byc lepsza. Poza tym mój znajomy ma Kelby'iego więc mógłbym sobie pożyczyc żeby.
    ...a ja się nie boję, zawsze robię swoje

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez "Laku
    To one się różnią zawartością?
    Szczerze to nie wiem logicznie rozumujac to nie powinny sie za wiele roznic bo to tylko wydanie inne. Nie moge dostac jedynki a wolałbym ją bo przypuszczam że wyszło by taniej niż najnowsze wydanie III.
    ......co ja moge wiedziec o foceniu ...NIC

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 755

    Domyślnie

    Nie wiem jakie masz podstawy, ale zawsze lepsza taka książka niż żadna

  9. #9

    Domyślnie

    Wydanie I Kelby-ego jest na podstawie PS CS, a trzecie na PS CS II. Jest coś tam dodane o Adobe Bridge itp. ale generalnie to samo.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  10. #10

    Domyślnie

    Umba, tym sie roznia ze I dotyczy ps7 II cs a III cs2,wiec jak widac w I nie dostaniesz opisu wykorzystania funkcji ktore ma np.CS2
    nikon i troche rupieci........R2-D2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •