hej witam mam taki problem:
istnieje taka mozliwosc, ze plyn czyszczacy przedostanie sie pod ten pierwszy filtr? Dopiero zakupilem nikona d80 ipo jakis 2 tygodniach moze mniej zobaczylem ze ma plamke, wiec zabralem sie za czyszczenie.. nastepnego dnia zauwazylem ze w rogach tak jakby pod filtrem sa zaciemnienia wyglada to jakby miedzy 2 szkla dostala sie substancja czyszczaca.. i nie wiem co z tym zrobic? jakies rady?
zeby lepiej bylo wiadomo o o chodzi zrobilem foto:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8569c3c63.html
Czy takei cos jak bym dal do serwisu bedzie uznane jako zwykle czyszczenie [ok 80zł]? Czy raczej powinienem sie zaczac martwic =/ chociaz juz to robie od jakiegos czasu...
najblizszy serwis nikon od Słupska?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami