Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
Już niedługo stanę się mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem D50. Wybór był bardzo ciężki, ponieważ cały czas wachałem się między Nikonem D50, a Olympusem E-500. W sumie się jeszcze wacham ale mam po prostu dość i pozostanę przy tym co mi pierwsze się spodobało czyli D50. Mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru. Niby szkiełka kitowe w Olku są lepsze niż w D50 i Olek ma więcej możliwości ustawień itp, posiada też system oczyszczania matrycy ultradźwięków. Ja jednak wybrałem Nikona , jakoś przeglądane zdjęcia na sieci bardziej mi przypadłu do gustu zrobione D50-tką.
Co sądzicie o tym wyborze (w miarę obiektywnie poproszę)?
P.S. Będzie to moja pierwsza przygoda z cyfrowymi lustrzankami. Z aparatów cyfrowych posiadałem trzy lata Canona G3.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami