Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie plecak SafepaQ Profi 4001C

    Witam

    Zamierzam kupić plecak na następujące zabawki:
    - jedna puszka
    - dwa "duże" obiektywy
    - dwa "średnie" obiektywy
    - dwa "małe" obiektywy
    - lampa
    - ładowarki
    - filtry itp.
    - statyw.

    Po godzinach spędzonych na dogłębnych analizach postów, linków, testów, wybór padł na Lowepro Compu Trekker AW. Spełnia moje wymagania, nie jest za wielki ani za mały, ma kieszeń na laptopa / bluzę. Cena w okolicach 350zł. Wszystko super. Ale nie, o ja głupi. Musiałem znaleść takie coś:

    http://www.allegro.pl/item252073062_...najtaniej.html
    Wygląda solidnie!!! Cena bardzo atrakcyjna!!!

    Czy ktoś ma lub widział ten plecak? Jak z nim jest w rzeczywistości!

    Nie pozwólcie mi osiwieć od rozterek

    pozdravki
    Piotr
    d90::N50/1,8::N70-300VR::M055prob::M804rc2::TamracSystem3

  2. #2

    Domyślnie

    Jesteś z Warszawy, zatem polecam wybrać się do Saturna w CH Arkadia - można ten plecak tam zobaczyć. Dziś widziałem - wygląda całkiem solidnie, noo może nieco pianka wewnątrz za mało sztywna, ale ja nie tego szukałem, więc się zbytnio nie rozczulałem nad nim
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  3. #3

    Domyślnie

    A może Naneu Pro Alpha?
    Ma sporo miejsca na sprzęt, równie dużo na dodatki typu bluza itp.
    Sam się zastanawiałem nad tym który podałeś w linka, albo nad Naneu.
    Padło na te drugie i nie żałuję.

    http://www.naneupro.com/products/mo-a/
    http://allegro.pl/item254683276_nane..._promocja.html

  4. #4

    Domyślnie

    sil jak już kupisz daj znać jak się spisuje

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Znajomy ma ten plecak, narzeka na niedostateczną sztywność przegródek. Kilka razy zdarzyło się, że lampa czy obiektyw przemieszczały się.

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba bedzie za mały na cały twój "stuff"
    A nie wiem jak tobie ale mi go cały czas przybywa.
    Ja kupiłem Tamraca expedition 8.
    Jak włoże do niego puszke, dwa obiektywy, wszystkie ładowarki, lampe, filtry, notebook i statyw. To 50 % zajęte.
    Ale robi się ciężki kloc. Więc używam go jako szafkii na cały sprzęt z możliwością wrzucenia do bagażnika.
    Wiem już że na krótkie wycieczki będe musiał kupić coś pośredniego bo sam plecak też waży.
    Więc wybiore Tamraca z mniejszą cyfrą ponieważ wykonanie jest OK.
    Jest sztywny, kupa przegródek (aż za dużo), głębokie (18-200 w pionie luzik)
    Dobrze zabezpiecza sprzęt
    Ostatnio edytowane przez szloser ; 17-10-2007 o 10:13

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    A może Naneu Pro Alpha?
    Ma sporo miejsca na sprzęt, równie dużo na dodatki typu bluza itp.
    Sam się zastanawiałem nad tym który podałeś w linka, albo nad Naneu.
    Padło na te drugie i nie żałuję.
    Naneu Pro Alpha wygląda bardzo sympatycznie. Mam jednak 3 "małe" ale:
    - da się do niego zapakować sprzęt o którym pisałem wyżej?
    - mocowanie statywu jest z boku. Nie wiem czy to jest zbyt wygodne. Jakoś nie wyobrażam mojego mańka w bocznym mocowaniu, mogłoby mnie przewrócić przy silniejszym powiewie
    - luk bagażowy na sprzęt foto znajduje się od strony pleców. Czy jest to wygodne?

    Czy moje obawy są nieuzasadnione? Plusem jest oddzielna komora na pifko

    Kolego szloser. Ten Expedition 8 jest nie dość że za wielki to do tego jeszcze 2x droższy od lowepro compu trekker. Zapomniałem dodać że plecak ma być pokowny ale zarazem poręczny, nadający się na wypady na miasto.
    Przejrzałem ofertę firmy Tamrac i spodobał mi się TAMRAC ADVENTURE 9. Tylko chyba nie da się do niego podpiąć statywu

    Mętlik w głowie coraz większy!!!
    d90::N50/1,8::N70-300VR::M055prob::M804rc2::TamracSystem3

  9. #9

    Domyślnie

    Kolego szloser. Ten Expedition 8 jest nie dość że za wielki to do tego jeszcze 2x droższy od lowepro compu trekker. Zapomniałem dodać że plecak ma być pokowny ale zarazem poręczny, nadający się na wypady na miasto.
    Przejrzałem ofertę firmy Tamrac i spodobał mi się TAMRAC ADVENTURE 9. Tylko chyba nie da się do niego podpiąć statywu

    Mętlik w głowie coraz większy!!![/QUOTE]


    Chodziło mi dla ciebie o Tamraca np.5
    Ja opisałem 8 bo taki mam a wykonanie 5 czy 8 jest chyba takie same.
    Chodzii m o użyte materiały.
    A przy takiej ilości szkieł warto je dobrzee zabezpieczyć

    pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Dziś ten Safepaq powinien do mnie dotrzeć więc napiszę może kilka słów na jego temat
    Druh Synchro Pinhole
    http://www.spychalski.info

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •