Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55
  1. #31

    Domyślnie

    rozjasnilem, ale kwestja (wiem ze przez "i") (prawie jak hesja :P) w tym ze na laptoku bylo ciemne :/ Wzialem autolevels i bylo OK, a teraz w pracy () widze ze rzeczywiscie chyba wstawie oryginalna wersje :P


  2. #32
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deoc Zobacz posta
    ....(prawie jak hesja :P).....
    "prawie" - robi dużą różnicę ;-P

  3. #33
    Oszczędny w słowach Awatar Agul
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Posty
    24

    Domyślnie

    Foty świetne, dla mnie samoloty samolotami - ale te reportażowe sa najfajniejsze - widać Waszą radość i zmęczenie wspinaczką i to, że dobre humory dopisywały
    W przyszłym roku się piszę na taki wyjazd - tylko małe pytanko - trzeba się koniecznie tam wspinać? czy można dojechać jakimś cudem? (myślę tu o straszych osobach, które by na 100% nie podołały)

  4. #34

    Domyślnie

    problem w tym, ze mielismy najlepsze miejscowki na starcie - nasz "pensjonat" byl najwyzej polozony ze wszystkich, wiec na starcie mielismy 500m .n.p.m przewagi (co rowna sie ok 3km serpentynami pod gore - nsamochodem o 3 w nocy nie jest tak prosto pewnie wjechac bo droga naprawde waska i kreta) a drugiego dnia wybralismy rozwiazanie szybsze (ale trudniejsze technicznie) czyli podjechanie kolejka do polowy gory i przejscie przez 3 szczyty waska sroma droga - momentami trzeba bylo wspinac sie przy pomocy zamocowanych lin.... a ostatni szczyt zdobywalismy "bokiem" bo sama gora szlo dosc duzo osob i szlak byl pewnie lekko "rozdeptani i sliski" takze jak dla mnie chyba przyjemniejsza byla wyprawa piesza dnia pierwszego (do szczescia brakowalo podjechania pierwszych kilku km samochodem) Ale jak widac dalismy rade


  5. #35

    Domyślnie

    a jakie koszty takiej wycieczki ?

    z chęcią wybrałbym się za rok
    Nikon D300, Nikkor 18-55, Nikkor 35 1.8G, Nikkor 50 1.8D, Sigma 150 2.8, Sigma 70-300 APO, SB-800, Manfrotto 055XPROB + 804RC2

  6. #36
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maq123 Zobacz posta
    a jakie koszty takiej wycieczki ?

    z chęcią wybrałbym się za rok
    300pln spanko + paliwo + vineta + jedzenie (jeśli w knajpie to ok 22 franki za lichy lunch) + drobniaki na gadżety.

  7. #37

    Domyślnie

    Ja dopiero teraz mam troche czasu aby sie zabrać za foty. Poniżej wstawiam linki do różnych i różniastych fotek naszej ekipy - czyli prawie wszystkiego co wypstrykałem a ktoś z nas tam widnieje.
    Część fot to tylko jpg a spora częśc ma swoje odpowiedniki w RAWach więc obrobić sobie musicie samemu - jpg tez nie obrabiane.

    Lotnisko - foty grypowe.
    www.hotel-nautilus.pl/mars/Lotgrupa.zip

    tutaj takie różne - nazwane deoc bo on mnie zmotywował aby mu przesłac te foty ale że inne osoby tez tam wystepują więc udostepniam wszystkim - UWAGA duuuże około 150 MB
    www.hotel-nautilus.pl/mars/deoc.zip

    oraz pozostałe głównie z drugiego dnia z powrotu z góry ale są też inne - około 75 MB
    www.hotel-nautilus.pl/mars/axalp.zip

  8. #38

    Domyślnie

    Myślę że koszty moga być większe ..,bo jak tu sie oprzeć i np. nie nabyć pieknego tutejszego obuwia..

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seamoon Zobacz posta
    Myślę że koszty moga być większe ..,bo jak tu sie oprzeć i np. nie nabyć pieknego tutejszego obuwia..
    Heee hee, czyżby jakoś nowość "NIKE (very) air"?
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  10. #40

    Domyślnie

    ciemnia trzyosobowa, wersja mobile

    Takie góry to i fryz musi być "cacy"

    najnowszy NoKion chyba identycznego znalazlem we wtorek na lotnisku

    Nokion z drugiej strony

    a tu taki combos
    Aviation Photography by Qna
    Grillowane marchewki, alpejskie szerszenie w bitej śmietanie i wulkan w sosie bałkańskim

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •