http://forum.nikon.org.pl/viewtopic....hlight=#183479Zamieszczone przez bigmaciek
Szukaj
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic....hlight=#183479Zamieszczone przez bigmaciek
"Dyżurny policjant" ma rację. Trzeba szanować czyjś czas i wykazać się odrobiną chęci i poszukać na forum. Tutaj wszystko jest. Sam też miałem takie rozterki. Co kupić, którą lampkę, a może zamiennik, a może Sb600 starczy ? Poczytałem, pomyślałem i kupiłem, to co uważałem, że dla mnie jest najlepsze. Nikt za nas nie podejmie decyzji.
Skontaktuj się z nami